Lista aktualności

Wybierz rok:

Gospodarczy przegląd tygodnia

Zachęcamy do zapoznania się z gospodarczym podsumowaniem tygodnia.

Niemal wszystkie miasta w Polsce szukają kierowców autobusów. „To trudna, ale bardzo satysfakcjonująca praca.”

Kierowców autobusów w całej Polsce brakuje przynajmniej kilkuset. Na rynku transportowym następuje wymiana pokoleniowa, a pracownicy sektora publicznego coraz częściej otrzymują propozycje z prywatnych firm transportowych. – To jest bardzo perspektywiczny zawód i coraz lepiej opłacany, ale nie dla każdego – mówi Anna Sudolska, ekspertka rynku pracy. – Dynamiczne otoczenie, odporność na stres i konieczność pracy na kilka zmian to tylko tylko kilka cech takiej pracy – dodaje ekspertka.
Pracy kierowców autobusów przyjrzeliśmy się w piątym odcinku programu „Zmieniamy zawód” przygotowanego we współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.

Zapraszamy Studentów na Płatne Wakacyjne Staże w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości!

Czy jesteś studentem i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w dynamicznie rozwijającej się organizacji? Polska Fundacja Przedsiębiorczości poszukuje ambitnych i zmotywowanych młodych ludzi na płatne wakacyjne staże w różnych działach!

Ponad 100 tysięcy użytkowników platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. „Zmieniliśmy oblicze szkoleń online”

Platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości to jedyna platforma edukacyjna w Polsce, która oferuje bezpłatny, szeroki i powszechny dostęp do merytorycznej wiedzy ekspertów w formie online. Szkolenia odbywają się na żywo, ale można ich odsłuchiwać w formie e-learningów. Właśnie przekroczyliśmy 100 tysięcy użytkowników. To okazja do podsumowań.

Aż 10 zupełnie nowych tematów! Tydzień pełen nowości na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

- Nowe tematy, nowi trenerzy, jeszcze więcej wiedzy. Ostatni tydzień przed długim majowo-czerwcowym weekendem zapraszamy na dużo ciekawych szkoleń, o które bardzo często prosiliście w wiadomościach do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – mówi Marcin Pawłowski, Prezes PFP. – Mamy w tym tygodniu bardzo interesujący Dzień Tematyczny, ale i kolejne szkolenia w ramach cyklu MOCni w Biznesie i Projektu Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie Pożyczka na samozatrudnienie – dodaje prezes Pawłowski.

Gospodarczy przegląd tygodnia

Zachęcamy do zapoznania się z gospodarczym podsumowaniem tygodnia.

Wszystko, co rodzic musi wiedzieć będąc aktywnym na rynku pracy

„Rodzic na rynku pracy” – już 23 maja odbędzie się kolejny Dzień Tematyczny na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Przed nami trzy szkolenia w jeden dzień, a ich głównym tematem będą prawa rodzica w pracy. Nie zabraknie jednak także porad dotyczących work-life-balance oraz praw jakie przysługują kobietom po urlopie macierzyńskim.

Efektywna komunikacja. Kolejne spotkanie z cyklu MOCni w Biznesie już w najbliższy wtorek

MOCni w biznesie to wspólny projekt Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Funduszu Polfund oraz Banku Santander. Naszym celem jest edukowanie przedsiębiorców na najbardziej interesujące ich tematy. Szkolenia odbywają się we wtorki na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Najbliższe szkolenie odbędzie się 14 maja, a następne 21 maja oraz 4 czerwca. Dostęp do nich jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

14 szkoleń, które pomogą Ci jeszcze lepiej prowadzić firmę!

To będzie bardzo intensywny tydzień na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Mamy dla Was czternaście szkoleń, w tym kilka zupełnie premierowych tematów.

Rekrutacja

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradcy ds. finansowania przedsiębiorstw oraz Młodszego Specjalisty/Specjalisty (Mobilnego Doradcy).

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej