Ale to będzie tydzień. 16 szkoleń czeka na Was na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

08.07.2024

Jak obiecaliśmy – tak realizujemy. 15 szkoleń, nowe tematy, nowi trenerzy i wiedza z której możecie korzystać bez przerwy, kiedy tylko chcecie. W wakacje platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości nie robi sobie wolnego i w nowym tygodniu zaprasza Was na kolejne szkolenia. – Nie odnotowaliśmy spadku frekwencji. Co więcej, wielu użytkowników pisze nam, że teraz ma więcej czasu na to, by analizować uważniej treść szkoleń i bardziej się angażować – mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

W tym tygodniu zdecydowanie stawiamy na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości na różnorodne tematy, które zainteresują tych, którzy potrzebują poszerzenia swojej wiedzy z zakresu marketingu i social mediów, jak i tych szukających szkoleń za zakresu twardej gospodarki, prawa czy kompetencji miękkich.
W tym tygodniu proponujemy uczestnikom szkoleń kolejną odsłonę cyklu Kurs Marki Osobistej. Mamy także trzy nowe tematy: "Wiralowa rolka. Jak ją zaprojektować z ChatGPT?", "Potrącenia z wynagrodzenia po zmianach od 1 lipca 2024 r." i "Tworzenie prostych filmów promocyjnych".

Co jeszcze przygotowaliśmy?
• 15 szkoleń
• 3 nowe tematy
• 23 godziny wiedzy
• Kolejna odsłona cyklu Kurs Marki Osobistej
• Kolejna odsłona cyklu Od zera do bohatera – Poznaj Excela
• Możliwość korzystania ze szkoleń oraz e-learningów w dogodnych momentach. Masz urlop? Nam to nie przeszkadza

To właśnie uniwersalny dostęp do platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w sezonie wakacyjnym jest najbardziej chwalony przez użytkowników. Niektórzy właśnie w czasie urlopów chętniej uzupełniają swoją wiedzę. Mamy informacje, że wiele osób korzysta z naszych szkoleń np. na urlopach czy podczas wyjazdów zagranicznych. Szkolenia prowadzone są na żywo, ale przez 72 godziny użytkownicy mogą korzystać z materiałów przygotowanych przez trenerów. W przypadku e-learningów wiedza dostępna jest bez przerwy o każdej porze.
Więcej informacji i zapisy na szkolenia: www.szkolenia.pfp.com.pl 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej