Lista aktualności

Wybierz rok:

Podcast: Żagle 2021 już za kilka dni. „Wydarzenia plenerowe są ważne, bo pobudzają szczecińską gospodarkę”

Wydarzenie Żagle 2021 nie jest „zapchajdziurą” po odwołanych regatach The Tall Ships Races 2021, ale godną alternatywą, która będzie atrakcyjna zarówno dla mieszkańców miasta, regionu, jak i turystów z całej Polski. Jak mówi w rozmowie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości rzeczniczka spółki miejskiej Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Regaty Bałtyckie, których finał odbędzie się w Szczecinie już wystartowały i wszystko wskazuje na to, że wydarzenie będzie atrakcyjne zarówno z artystycznego jak i żeglarskiego punktu widzenia. W rozmowie padają również ważne informacje o tym, że organizacja dużych wydarzeń plenerowych ma znaczenie dla szczecińskich przedsiębiorców.

Przegląd gospodarczy w środę - 21.07.2021 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym przeglądem gospodarczym.

Prezes Marcin Pawłowski gościem Radia Plus

Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem wywiadu Prezesa PFP Marcina Pawłowskiego, który można było wysłuchać w audycji Rozmowa Dnia Radia Plus w piątek 16 lipca br.

Przegląd gospodarczy w poniedziałek- 19.07.2021 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym przeglądem gospodarczym.

Podcast: Wakacje to czas na wypoczynek i rozwój osobisty

Warsztatownia rozwoju powstała jako miejsce, które ma dawać ludziom ukojenie po pracy i życiu w zgiełku miasta, codziennym stresie i sytuacjach, które sprawiają, że jesteśmy nerwowi i zmęczeni. To nie jest zwykłe miejsce i to nie są zwykłe spotkania. Otoczenie natury, inspirujące osoby, możliwość wyciszenia się i naładowania baterii – tak swoją działalność przedstawia właścicielka Warsztatowni rozwoju Paulina Waszyńska. Projekt aktywnie działa w sezonie wakacyjnym, ale jak mówi w wywiadzie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości Waszyńska to idea szeroka, która zakłada organizację kilku warsztatów w miesiącu.

Przegląd gospodarczy w piątek- 16.07.2021 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym przeglądem gospodarczym.

Przegląd gospodarczy w środę - 14.07.2021 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym przeglądem gospodarczym.

Wielkie pieniądze dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. „W tym regionie prezentujemy pełen wachlarz naszych usług”

Województwo łódzkie to region w którym Polska Fundacja Przedsiębiorczości najdynamiczniej rozwija swoją ofertę. Najnowsze propozycje skierowane do przedsiębiorców dotyczą zarówno wsparcia obrotowego, pożyczek płynnościowych jak i wsparcia rozwojowego. Możemy pochwalić się imponującymi kwotami, które już niebawem trafią do przedsiębiorców.

Rekordowe wyniki Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w półroczu. Prezes Pawłowski: „Stawiamy sobie nowe wyzwania”

Ostatnie miesiące to bardzo pracowity czas dla Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – wielkie wsparcie płynnościowe dla przedsiębiorców, szkolenia online, przygotowanie nowoczesnej platformy edukacyjnej dla przedsiębiorców czy rozwój oddziałów terenowych, to tylko niektóre z realizowanych przez instytucje działań. Wiele rzeczy już się udało, ale nie brakuje planów, które będą w najbliższym czasie realizowane. Jak mówi Prezes PFP Marcin Pawłowski sukcesem okazała się absorpcja środków płynnościowych. Zainteresowaniem cieszy się także Fundusz Dostępności oraz produkty oferowane przedsiębiorcom regionalnie. – Czas pandemii pokazał jak bardzo potrzebne są instytucje otoczenia biznesu. Nasze działanie było dla wielu firm „kołem ratunkowym” w czasie pandemii – mówi Prezes Pawłowski.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. Gościem Michała Kaczmarka jest Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej