pozyczki

Pożyczki

Wybierz rodzaj pożyczki jaki Cię interesuje

Polska Fundacja Przedsiębiorczości to wiodąca instytucja finansująca w Polsce oferująca wsparcie na założenie własnej działalności gospodarczej oraz na rozwój i inwestycje dla mikro-, małych i średnich firm. Oferowane zasoby finansowe pochodzą w większości ze środków unijnych z Regionalnych Programów Operacyjnych, posiadają preferencyjne oprocentowanie i nie wymagają dodatkowych opłat i prowizji.

Fundacja, partner Banku Gospodarstwa Krajowego oraz regionalnych funduszy rozwoju, prowadzi swoją działalność na terenie 16 województw za pośrednictwem 26 oddziałów.

Wybierz na poniższej mapie województwo

Kraków Łódź Kielce Rzeszów Opole Katowice Lublin Gdynia Gdańsk Słupsk Lębork Olsztyn Białystok Piła Poznań Leszno Toruń Bydgoszcz Warszawa Jelenia Góra Wrocław Szczecin Koszalin Wałcz Gorzów Wielkopolski Zielona Góra

Oddziały Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Pożyczki dla firm to gwarancja sukcesu

Dziś każda firma musi stawiać na rozwój, aby móc walczyć z konkurencją. Pożyczki dla firm to jeden z elementów finansowania takiego rozwoju. Pożyczki pozwalaja zainwestować w nowe technologie, nowe maszyny czy szkolenia dla pracowników.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oferuje pożyczki dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, stawiających na rozwój, szkolenia i inwestycje. Pomoc udzielana jest firmom działającym na terenie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko - pomorskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Przekazywane środki finansowe pochodzą z funduszy unijnych, z Regionalnych Programów Operacyjnych.

PFP udziela wsparcia przedsiębiorstwom ze wszystkich gałęzi gospodarki, z wyłączeniem rolnictwa, przemysłu zbrojeniowego i działalności szkodliwych dla środowiska. Oferta kierowana jest do podmiotów, które nie mogą skorzystać z kredytowania w banku, a jednocześnie stawiają na rozwój, innowacje, tworzenie nowych stanowisk pracy i rozbudowę infrastruktury technicznej. Pożyczki udzielane są na preferencyjnych warunkach, nie są pobierane dodatkowe prowizje i nie wymagają wpłaty własnej.

Oferowana pomoc z Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych szczególny nacisk kładzie na działalność inwestycyjną i obrotową. W zależności od województwa, w którym przeprowadzany jest projekt, warunki i wymogi niezbędne do udzielenia wsparcia mogą się różnić. W wachlarzu dostępnych projektów można znaleźć m.in. pożyczki na rozwój, pożyczki obrotowe ze środków Jeremie, pożyczki hipoteczne, pożyczki profilowane, pożyczki inwestycyjne, pożyczki dla przedsiębiorczości akademickiej. Wysokość otrzymanego wsparcia zależna jest od dostępnych środków, przeznaczenia i zabezpieczenia spłaty zobowiązania. Firmy korzystające z pomocy funduszy PFP mogą także uzyskać bezpłatne porady i szkolenia dla swoich pracowników.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości na bieżąco przeprowadza projekty regionalne w województwach, w których znajdują się oddziały PFP. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, a firmy z powodzeniem wykorzystują pozyskane zasoby na rozwój swojej działalności. Do zakończonych programów zaliczyć można m.in. Projekt pn. Fundusz Pożyczkowy KUJAWIAK - JEREMIE, Subregionalny Fundusz Pożyczkowy Gryf, Pożyczka JEREMIE dla Przedsiębiorczości Akademickiej.

Pożyczki dla przedsiębiorców to nie jedyna forma pomocy, jaką udziela Polska Fundacja Przedsiębiorczości. O wsparcie mogą starać się również osoby chcące założyć swoją pierwszą działalność, nie będące w stanie uzyskać kredytu bankowego. Otrzymane środki można przeznaczyć m.in. na lokal, zakup maszyn, urządzeń i wyposażenie zaplecza - taki start ułatwia rozpoczęcie dobrze prosperującego w przyszłości biznesu.

 

 

Tagi : pożyczki dla firm pożyczki dla przedsiębiorstw pożyczka unijna dla firm

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej