pozyczki

Pożyczki dla firm Mazowieckie

Pożyczka może być przeznaczona na:
- zakup samochodu – osobowego, dostawczego, ciężarowego, specjalistycznego, autokaru,
- zakup pojazdów budowlanych (gruszki, beton-pompy, żurawie dźwigi),
- zakup lokalu na potrzeby siedziby,
- remonty, modernizacje, przebudowy lokali własnych nie będących z przeznaczeniem do wynajmowaniu lub dalszej odsprzedaży,
- zakup maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych,
- zakup wyposażenia,
- zakup koparki, ładowarki itp.,
- zakup sprzętu komputerowego,
- zakup sprzęt biurowy,
- zakup sprzętu i urządzeń medycznych (stomatologia, rehabilitacja),
- wdrożenie prac B+R,
- unowocześnienie produkcji,
- rozwój e-handlu,
- wyposażenie siedziby, miejsca produkcji,
- stworzenie strony internetowej, programów, aplikacji,
- utworzenie lub modernizacja sklepu internetowego,
- fotowoltaika,

Pożyczki dla firm są dziś jedną z głównych gałęzi finansowania przedsiębiorstw. Uzyskane środki przeznaczane są na rozwój firmy, inwestycje w ruchomości i nieruchomości, wprowadzanie innowacji i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jednym z podmiotów udzielających takiego wsparcia na terenie Mazowsza jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości, w ramach Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych. Finansowanie z Funduszy Unijnych skierowane jest dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Pożyczki na preferencyjnych warunkach zorientowane są głównie na firmy, które nie mogą skorzystać z kredytów bankowych. Obejmują wszystkie branże, z wyłączeniem rolnictwa, przemysłu zbrojeniowego i działalności określanych jako szkodliwych dla środowiska.

Regionalne i Subregionalne Fundusze Pożyczkowe stawiają przede wszystkim na obrotową i inwestycyjną działalność przedsiębiorstw. W zależności od aktualnie przeprowadzanego projektu, warunki do spełnienia przez podmioty mogą się różnić. Podobnie jest z wysokością oferowanego wsparcia i ze sposobami zabezpieczenia spłaty zobowiązania. Wśród dostępnych możliwości oferujemy między innymi pożyczki ze środków Jeremie, pożyczki hipoteczne, pożyczki inwestycyjne, pożyczki dla przedsiębiorczości akademickiej oraz pożyczki na rozwój. Jednymi z programów cieszących się największym zainteresowaniem były Kanadyjski Program Pożyczkowy oraz Program Kredytowy Branch Network. Dzięki współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w 2020 roku został utworzony Instrument Finansowy Pożyczka mała, w ramach którego istnieje możliwość skorzystania z Mazowieckiej Pożyczki Płynnościowej. Pochodzące z niej środki będą mogły zostać wydatkowane na przedsięwzięcia inwestycyjne i wprowadzanie nowych produktów na rynek na terenie województwa mazowieckiego.

Pożyczki dla przedsiębiorstw Warszawa

PFP regularnie organizuje projekty na terenie całej Polski, we wszystkich województwach, w których znajdują się jej oddziały. Przedsiębiorców z Warszawy i Mazowsza zapraszamy do siedziby znajdującej się przy ulicy Nowogrodzkiej 50 p. 110 w Warszawie. Firmy, które uczestniczą w realizowanych przez nas projektach mogą liczyć również na bezpłatne porady i szkolenia rozwojowe. Oprócz pożyczek dla przedsiębiorstw, oferujemy również wsparcie finansowe dla osób chcących założyć swoją pierwszą firmę. Zastrzyk kapitału na początku działalności umożliwia zakup potrzebnych urządzeń, wynajem lokalu i jego całkowite wyposażenie. Małe i średnie firmy zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleń oraz skorzystania z doradztwa biznesowego.

Pożyczki firmowe Warszawa ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 34

Tagi : pożyczka dla firm Mazowieckie, pożyczka dla firm Warszawa, pożyczka dla firmy Mazowieckie, pożyczka dla firmy Warszawa, pożyczka firmowa Mazowieckie, pożyczka firmowa Warszawa, pożyczka unijna dla firm Mazowieckie, pożyczka unijna dla firm Warszawa, pożyczka unijna dla firmy Mazowieckie, pożyczka unijna dla firmy Warszawa, pożyczki dla firm Mazowieckie, pożyczki dla firm Warszawa, pożyczki dla firmy Mazowieckie, pożyczki dla firmy Warszawa, pożyczki firmowe Mazowieckie, pożyczki firmowe Warszawa, pożyczki unijne dla firm Mazowieckie, pożyczki unijne dla firm Warszawa, pożyczki unijne dla firmy Mazowieckie

SEO Google by Wild Moose

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej