pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - zachodniopomorskie

Zasięg działania naszej fundacji obejmuje całe województwo zachodniopomorskie, którego mieszkańców zapraszamy do współpracy, zawsze służąc fachową poradą i profesjonalnym wsparciem "od deski do deski". Jest to województwo, w którym powstaliśmy i które od zawsze darzymy specjalnymi względami - nawet po tym, jak nasze usługi zaczęliśmy świadczyć w innych regionach Polski.

Pożyczki dla osób z zachodniopomorskiego

Nasza Fundacja wychodzi do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, którzy albo planują założenie firmy, albo też prowadzą ją, z bardzo atrakcyjną ofertą na pożyczki. Powierzając sprawy ściśle z nimi związane nam jest się w stanie pozyskać gwarancję na to, że pożyczkę otrzyma się na bardzo atrakcyjnych warunkach, preferencyjnych również dla firm, które nie są w stanie skorzystać z tradycyjnego (a zatem bankowego) modelu finansowania.

Z możliwości finansowania za pośrednictwem naszych pożyczek mogą skorzystać wszyscy ci, którzy potrzebują pieniędzy na:

  • inwestycje, a zatem taką, która zakłada zakupienie czegoś za budżet przekraczający ten posiadany, celem uczynienia z tego stałego źródła zarobku, które najpierw się zwróci, a potem będzie przynosiło stały profit,
  • rozwój, a więc taką, w ramach której fundusze trafią na szeroko pojęty rozwój, w tym na przykład na zatrudnienie pracowników, którzy będą się do niego przyczyniali;
  • obrót, czyli po prostu bieżące sprawy ściśle związane z prowadzeniem własnej firmy, w tym zakup zużywających się w jego trakcie materiałów, opłacanie wynagrodzenia pracownikom i spłatę standardowych zobowiązań wobec osób trzecich.

Większość pożyczek, których udzielamy firmom z zachodniopomorskiego udzielana jest na mocno preferencyjnych warunkach, to jest z długim okresem spłaty, niskim wymaganiom związanym z wkładem własnym, dużymi kwotami maksymalnymi oraz elastycznością pod kątem celu.

Udzielając pożyczek, nasza fundacja sięga po fundusze unijne, oferowane w ramach Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych (które zresztą sami prowadzimy).

Kto z województwa zachodniopomorskiego powinien zwrócić się do nas o pomoc?

Oferta naszej fundacji na pożyczki dla firm skierowana jest przede wszystkim dla osób prowadzących lub planujących prowadzenie mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, które potrzebują zdecydowanie najwięcej pomocy. Skorzystać z niej mogą ci, którzy zatrudniają nie więcej niż 250 pracowników, jednak również wspieramy najmniejszych przedsiębiorców, a zatem tych, którzy nie zatrudniają więcej niż 50 osób.

Pożyczka dla przedsiębiorców Zachodniopomorskie

Oferujemy pożyczki dla firm z atrakcyjnym oprocentowaniem. Już dziś przedsiębiorcy z województwa Zachodniopomorskiego mogą skorzystać z atrakcyjnych pożyczek by móc rozwijać swoje biznesy.

 

 

Oferujemy : pożyczki dla firm Kołobrzeg pożyczki dla firm Koszalin pożyczki dla firm Stargard pożyczki dla firm Szczecin pożyczki dla firm Wałcz pożyczki dla firm Zachodniopomorskie pożyczki dla firmy Kołobrzeg pożyczki dla firmy Koszalin pożyczki dla firmy Stargard pożyczki dla firmy Szczecin pożyczki dla firmy Zachodniopomorskie

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej