pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - warmińsko-mazurskie

Z usług świadczonych przez naszą fundację, w tym również tych związanych z pożyczkami, mogą skorzystać mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego. Są oni w stanie liczyć na bardzo elastyczne, pełne zrozumienia, a przede wszystkim indywidualne podejście i warunki znacznie bardziej atrakcyjne niż w banku. Potwierdzą to wszyscy ci, których już zostawiliśmy bogatszymi, między innymi ci pochodzący z Olsztyna.

Pożyczki dla firm z województwa warmińsko-mazurskiego

Firmy z warmińsko-mazurskiego mogą liczyć na szyte na miarę ich potrzeb i oczekiwań pożyczki udzielane z naszych Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych, bazujących na środkach unijnych - zawsze na warunkach, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Stanowimy nie tylko pierwszy wybór, ale i deskę ratunkową dla tych, którym bankowej pożyczki odmówił.

Istnieje kilka różnych celów, na które udzielamy naszych pożyczek. Tym najpopularniejszym są wszelkiego rodzaju inwestycje, na których podjęcia się małym przedsiębiorcom nie pozwala budżet. Popularne są też pożyczki na rozwój, czyli ogólnie pojęte środki mające usprawnić ekspansję firmy pod kątem jej oferty czy regionu świadczenia usług. Wiele firm jest zmuszona do wzięcia tak zwanej pożyczki na obrót, a zatem na swoje bieżące sprawy, w tym spłatę należności do firm trzecich czy wypłatę wynagrodzenia.

Nasza fundacja zawsze stara się zapewnić jak najbardziej elastyczne, ale i preferencyjne warunki pożyczek. Rozumiemy przez to przede wszystkim:

  • niskie wymagania co do wkładu własnego,
  • duże kwoty pożyczek, sięgające nawet kilkuset tysięcy złotych, a zależne od konkretnego przypadku,
  • długi okres spłaty, pozwalający na zapewnienie sobie odpowiednio miękkiej poduszki bezpieczeństwa,
  • elastyczność pod względem celu - o tych wybranych już wspomnieliśmy.

Kto z województwa warmińsko-mazurskiego powinien zwrócić się do nas o pomoc?

Nasza fundacja w swoich usługach (nie tylko pożyczkach, ale i chociażby doradztwie i szkoleniach) skupia się przede wszystkim na najmniejszych (tak zwanych mikro) i małych przedsiębiorcach, zatrudniających maksymalnie 50 osób, to do nich podchodząc absolutnie priorytetowo. Nie zamykamy się jednak również na tych średnich, a zatem takich, u których pracuje nawet 250 pracowników. Co ważne, niezależnie od pojedynczego przypadku, zawsze podchodzimy do każdego z naszych interesantów w sposób jak najbardziej indywidualny, słuchając potrzeb i starając się wypracować wspólny grunt pod współpracę, z których po prostu będzie zadowolony. Niezależnie od oczekiwań.

Tagi : pożyczki firmowe Olsztyn, pożyczki unijne Olsztyn, pożyczka firmowa Warmińsko-Mazurksie, pożyczka płynnościowa Olsztyn

Pożyczka firmowa Olsztyn ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 16
ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej