pozyczki

Pożyczka płynnościowa świętokrzyskie


Oferujemy pomoc firmom z województwa świętokrzyskiego w pozyskaniu pożyczki, między innymi na pokrycie zapotrzebowania na płynność finansową, w tym dla firm znajdujących się w trudnej sytuacji. Dzięki wsparciu finansowym przedsiębiorstwo może cały czas się rozwijać, pozyskiwać nowych pracowników, przetrwać czasowy zastój, a także wprowadzać nowe usługi i produkty do swojej oferty. Współpracowaliśmy już z osobami z całego województwa świętokrzyskiego - z Kielc, Sandomierza, Starachowic czy Włoszczowa. Prowadzone przez nas programy umożliwiają skorzystanie z funduszy podmiotom na różnym etapie swojej działalności, z wielu różnych branż.


Pożyczki unijne - świętokrzyskie


Nasza fundacja oferuje pożyczki dla wielu sektorów. Często jest ona głównym źródłem finansowania przedsiębiorstwa. Przede wszystkim jeśli chodzi o sam początek działalności. Taka pożyczka pomaga w opłaceniu personelu pracującego na terenie firmy, zobowiązań handlowych czy pokryciu kosztów wynajmu. Województwo świętokrzyskie może ubiegać się o wsparcie dzięki pożyczkom z Regionalnego i Subregionalnego Funduszu Pożyczkowego. Oferta kierowana jest do mikro -, małych i średnich przedsiębiorstw. Na dobrych warunkach przedsiębiorcy mogą uzyskać środki potrzebne na rozwój i zwiększanie kwalifikacji swoich pracowników.
Oferta programu operacyjnego województwa świętokrzyskiego
Jesteśmy Polską Fundacją Przedsiębiorczości, udzielamy pożyczki bezpośrednie dla małych i średnich przedsiębiorców. Funkcjonujemy od 1997 roku i przez cały ten czas wspieramy tworzenie i rozwój mikro -, małych i średnich przedsiębiorstw. Działamy w całej Polsce i mamy 26 oddziałów w 16 województwach, zatrudniamy około 100 wykwalifikowanych osób.

Staramy się, żeby nasi pracownicy wykazywali się elastycznym i kreatywnym podejściem w stosunku do przedsiębiorców. Do każdego staramy się podejść indywidualnie i znaleźć rozwiązanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak radzić sobie w wielu sytuacjach. Cały czas uczestniczymy w konsultacjach społecznych oraz spotkaniach z udziałem przedstawicieli firm. Oferujemy wsparcie dla przyszłych przedsiębiorców w formie zwrotnych środków unijnych na rozpoczęcie działalności oraz dla już funkcjonujących przedsiębiorstw.

Dodatkowo oferujemy bezpłatne szkolenia on - line dla przyszłych i działających firm. Obejmują one podstawowe aspekty działania przedsiębiorstwa, na przykład marketing, przygotowywanie biznesplanu, zarządzanie finansami i zasobami ludzkimi oraz proces sprzedaży i aspekty prawne działalności.

Nasza Fundacja jest aktywnym uczestnikiem rozwoju innowacji, transferu wiedzy i komercjalizacji nowatorskich rozwiązań. Współpracujemy z wieloma instytucjami takimi jak: parki technologiczne, uczelnie czy centra transferu innowacji.


Udzielanie pożyczek na terenie województwa świętokrzyskiego


Polska Fundacja Przedsiębiorczości oferuje wsparcie finansowe na założenie działalności gospodarczej na terenie województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, podlaskiego i świętokrzyskiego. Pożyczki udzielamy na dogodnych warunkach i nie wymagamy dodatkowych opłat. Pożyczki skierowane są do osób, które chcą założyć firmę w dowolnej branży z wyłączeniem przemysłu zbrojeniowego, działalności szkodliwych dla środowiska i rolnictwa. Możliwy jest okres karencji w uregulowaniu zobowiązania na czas rozwoju biznesu. Dodatkowo zapewnione jest niskie oprocentowanie pożyczki oraz brak prowizji. Nie jest wymagany wkład własny , zabezpieczeniem może być weksel in blanco, poręczenie osoby trzeciej albo inne rozwiązanie, które będzie zaakceptowane przez pożyczkodawcę.

Pożyczki preferencyjne dla firm w województwie świętokrzyskim

 


Do każdego przedsiębiorstwa podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każdy ma szansę na pozyskanie środków. Każdy przypadek jest przez nas weryfikowany pod względem aktualnej sytuacji, wysokości potrzebnej kwoty, celu oraz innych oczekiwań. Nasze podejście pozwala na dokładne dopasowanie programu i wysokości pożyczki do konkretnej firmy. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne, preferencyjne warunki, których próżno szukać w instytucjach pożyczkowych czy bankowych. Nasza fundacja swoje działania kieruje przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorstw, które posiadają maksymalnie 50 pracowników. Jednak pomagamy również większym podmiotom, zatrudniających maksymalnie 250 pracowników, czyli średnim przedsiębiorstwom. Zdecydowanie może skierować się do nas każda firma, która potrzebuje zastrzyku pieniędzy na swój rozwój czy pokrycie bieżących zobowiązań. Zawsze chętnie pomożemy, czy to finansowo, czy w formie doradczej. Współpracujemy z wieloma specjalistami z wielu dziedzin okołobiznesowych, dlatego można się u nas dowiedzieć również jak prowadzić marketing swojej firmy, jak odpowiednio kierować swoją stroną internetową czy jak skutecznie motywować swoich pracowników. Wspieramy działalności w różnych etapach ich rozwoju od wielu lat, dlatego wiemy, czego przedsiębiorstwa mogą od nas oczekiwać i staramy się to spełniać.

 

 

Tagi : pożyczka dla firm Kielce, pożyczka dla firm Świętokrzyskie, pożyczka dla firmy Kielce, pożyczka dla firmy Świętokrzyskie, pożyczka firmowa Kielce, pożyczka firmowa Świętokrzyskie, pożyczka unijna dla firm Kielce, pożyczka unijna dla firm Świętokrzyskie, pożyczka unijna dla firmy Kielce, pożyczka unijna dla firmy Świętokrzyskie, pożyczki dla firm Kielce, pożyczki dla firm Świętokrzyskie, pożyczki dla firmy Kielce, pożyczki dla firmy Świętokrzyskie, pożyczki firmowe Kielce, pożyczki firmowe Świętokrzyskie, pożyczki unijne dla firm Kielce, pożyczki unijne dla firm Świętokrzyskie, pożyczki unijne dla firmy Kielce, pożyczki unijne dla firmy Świętokrzyskie

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej