pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - pomorskie

Nasza fundacja prężnie działa między innymi w województwie pomorskim, którego przedsiębiorczych mieszkańców stale zapraszamy do skorzystania z jednej najsolidniejszych na rynku oferty pożyczek pozabankowych, jednocześnie proponując im wszelkiego rodzaju doradztwo i bardzo kompleksową pomoc w potrzebie. Województwo to traktujemy bardzo poważnie, a w naszej historii już wielokrotnie współpracowaliśmy z przedsiębiorcami z Gdańska, Słupska, Lęborka czy Gdyni.

Pożyczki dla osób z województwa pomorskiego

Firmom malutkim i tylko nieco mniejszym, ale i średnim pochodzącym z województwa pomorskiego proponujemy możliwość pozyskania funduszów unijnych w postaci pożyczek w ramach naszych Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych. Skupiamy się przy tym na zapewnianiu bardzo preferencyjnych ich warunków, również tym, którym nie udało się (albo którzy z góry wiedzą, że się nie uda) pozyskanie środków za pośrednictwem finansowania bankowego, a zatem tego najbardziej klasycznego i popularnego.

Nasze nieszablonowe i elastyczne podejście pozwala klientom naszej fundacji na pozyskanie pożyczki między innymi na cele:

  • obrotowe - takie, które są związane z bieżącymi wydatkami firmy - spłatą należności dla podmiotów trzecich, opłacaniem pracowników i innymi;
  • rozwojowe - takie, które prowadzą do rozwoju firmy i tego, by była w stanie świadczyć swoje usługi na większym obszarze, z większymi mocami przerobowymi;
  • inwestycyjne - takie, które przeznaczone zostaną na zakup inwestycji, która (już z samej definicji) powinna zwrócić się w przyszłości, stając się zwykle stałym źródłem przychodu (a nie rzeczą, którą sprzeda się "za jednym zamachem").

Mieszkańcy pomorskiego mogą liczyć na długi okres spłaty, niskie wymagania co do wkładu własnego i możliwość pozyskania stosunkowo dużych środków finansowych na któryś z wyżej wspomnianych celów. Właśnie to wszystko składa się na tak zwane preferencyjne warunki.

Kto z województwa pomorskiego powinien zwrócić się do nas o pomoc?

Oferta na pożyczki, z jaką wychodzi nasza fundacja skierowana jest przede wszystkim do tych firm z województwa pomorskiego, które są w potrzebie, a które nie są ogromnych rozmiarów. Pod swoje skrzydła z chęcią bierzemy mikro- i małe przedsiębiorstwa, które zatrudniają maksymalnie pięćdziesiąt osób, jednak nie zamykamy się również na przedsiębiorców średniej wielkości (do 250 pracowników). Niezależnie od tego, z kim współpracujemy, zawsze podchodzimy do niego w pełni indywidualnie, zapewniając mu atrakcyjne warunki zarówno pozyskania, jak i spłaty pożyczki.

Tagi : pożyczka dla firm Gdańsk, pożyczka dla firm Gdynia, pożyczka dla firm Lębork, pożyczka dla firm Pomorskie, pożyczka dla firm Słupsk, pożyczka dla firm Trójmiasto, pożyczka dla firmy Gdańsk, pożyczka dla firmy Gdynia, pożyczka dla firmy Lębork, pożyczka dla firmy Pomorskie, pożyczka dla firmy Słupsk, pożyczka dla firmy Trójmiasto

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej