pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - łódzkie

Z oferty naszej fundacji mogą korzystać firmy pochodzące z całego województwa łódzkiego, do czego zachęca nie tylko atrakcyjność udzielanych przez nas pożyczek, ale i renoma, którą wypracowaliśmy sobie na bazie wieloletniej współpracy z mieszkańcami tego województwa. Główny nasz oddział w jego obrębie posiadamy w Łodzi, co nie oznacza, że naszą ofertę ograniczamy do firm z tegoż miasta.

Pożyczki dla firm z województwa łódzkiego

Oferta pożyczkowa naszej firmy dla klientów z województwa łódzkiego bazuje na naszych własnych Regionalnych i Subregionalnych Funduszach Pożyczkowych, realizowanych przy udziale środków unijnych. Skierowana jest wyłącznie do firm mikro-, małych oraz średnich, którzy potrzebują zastrzyku gotówki na takie cele, jak:

  • inwestycje - środki z pożyczek mogą zostać zainwestowane w coś, co ma duży potencjał na przyniesienie zysku długofalowego, albo też jednorazowego (to jednak po ten pierwszy sięgają zwykle małe przedsiębiorstwa),
  • bieżąca działalność z naciskiem na środki na zapłatę wynagrodzeń czy uregulowanie zaległości w zobowiązaniach finansowych względem innych przedsiębiorstw;
  • rozwój, a zatem wszelkiego rodzaju działania prowadzące do ekspansji firmy w obrębie rynku polskiego lub międzynarodowego, ale też wyposażanie jej w coś mającego temu służyć.

Warto wiedzieć, że nasza fundacja stale organizuje różnego rodzaju projekty, do których zapisać można się zawczasu, a które proponują różne warunki - zawsze bardzo atrakcyjne, kuszące i wręcz preferencyjne.

Dlaczego warto sięgnąć po pożyczki od naszej fundacji?

Firmy z Łodzi zainteresowane współpracą z nami mogą liczyć na bardzo indywidualne i pełne profesjonalizmu podejście od samego etapu podejmowania decyzji o zaciągnięciu pożyczki, aż na długo po samym jej pozyskaniu (w postaci doradztwa i szkoleń, zwłaszcza takich związanych z efektywnym jej wykorzystaniem). Jesteśmy cenieni ze względu na naszą elastyczność, ale i pełnię zrozumienia co do potrzeb współpracujących z nami przedsiębiorców. Nigdy nie działamy według szablonu, zawsze podchodząc do każdego przypadku osobno.

Nasze pożyczki należą do najbardziej atrakcyjnych na rynku, a w wielu przypadkach również mocno konkurencyjnym względem tych bankowych. Wynika to między innymi z:

  • długiego możliwego terminu ich spłaty, pozwalającego na rozłożenie jej na wygodne raty,
  • dużych kwot, sięgających nawet kilkuset tysięcy złotych, zależnych od potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa,
  • niskiego wkładu własnego, adekwatnego do sytuacji, w jakiej znajduje się dana firma.

Oferujemy : pożyczki unijne dla firm Łowicz, pożyczki unijne dla firm Łódzkie, pożyczki unijne dla firm Łódź, pożyczki unijne dla firm Piotrków Trybunalski, pożyczki unijne dla firmy Łowicz, pożyczki firmowe Łódzkie, pożyczki firmowe Łódź, pożyczki firmowe Piotrków Trybunalski

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej