pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - dolnośląskie

Nasza fundacja prężnie działa w wielu różnych obszarach Polski, a dwa swoje biura posiada w województwie dolnośląskim - we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Zdołaliśmy zaskarbić sobie sympatię mnóstwa przedsiębiorców z tegoż obszaru, to właśnie do nich wychodząc z bardzo ciekawą ofertą na pożyczki, atrakcyjną i mocno konkurencyjną, ale i biorącą pod uwagę indywidualne potrzeby każdego z nich.

Pożyczki dla firm z województwa dolnośląskiego

Firmom wywodzącym się z województwa dolnośląskiego nasza fundacja proponuje możliwość pozyskania pożyczki na bardzo atrakcyjnych warunkach, bardzo często mocno konkurencyjnych względem finansowania drogą klasyczną (a zatem bankową). Pożyczki pochodzą z realizowanych przez nas Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych, które z kolei bazują na funduszach z Unii Europejskiej. Udzielamy ich na wiele różnych celów, w tym te:

  • rozwojowe, za które przedsiębiorca będzie mógł w dowolny sposób rozwijać firmę, na przykład doprowadzając do jej ekspansji na rynki zagraniczne,
  • inwestycyjne, zakładające zainwestowanie pożyczonych pieniędzy w coś o dużym potencjale szybkiego zwrotu i długofalowego zysku,
  • obrotowe, związane ze sprawami bieżącymi firmy, na które potrzebne są środki finansowe. Mowa między innymi o spłacie należności u firm zewnętrznych, wypłacie wynagrodzenia pracownikom oraz zakupie materiałów eksploatacyjnych.

Oferta prezentowana przez naszą fundację jest skierowana wyłącznie do mikro-, małych i średnich firm, przy czym to te najmniejsze są przez nas faworyzowane.

Dlaczego warto sięgnąć po pożyczki od naszej fundacji?

Firmy z województwa dolnośląskiego, które zdołały już wejść z nami we współpracę doceniały przede wszystkim nasze indywidualne podejście do potrzeb każdej z nich, ale też do ich oczekiwań, nie tylko pod kątem finansowym. Potrafimy elastycznie dostosowywać się do nich, uzupełniając naszą ofertę pożyczkową świetnymi usługami doradczymi i szkoleniami, które pozyskane za jej pośrednictwem środki pomagają przetopić w sukces.

Same pożyczki dla firm są z kolei cenione ze względu na preferencyjne warunki ich otrzymywania i spłacania. Mamy na myśli między innymi to, że:

  • nie wymagają ogromnego wkładu własnego - ten ustalany jest w sposób indywidualny i wielokrotnie preferencyjny,
  • mogą opiewać na większe kwoty - wybrane programy z naszej oferty zakładają limit nawet do kilkuset tysięcy,
  • mogą być spłacane przez długi czas, dzięki czemu pozwalają rozłożyć spłatę i zredukować stałe wydatki z nią związane,
  • przyznawane są na różne cele, ściśle związane z dążeniami konkretnej firmy.

Tagi : pożyczki dla firm Wrocław, pożyczka unijna dla firmy Wrocław, pożyczki dla firm Dolnośląskie, pożyczka unijna dla firmy Dolnośląskie

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej