Wielkie pieniądze dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. „W tym regionie prezentujemy pełen wachlarz naszych usług”

12.07.2021

Wielkie pieniądze dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. „W tym regionie prezentujemy pełen wachlarz naszych usług”

Województwo łódzkie to region w którym Polska Fundacja Przedsiębiorczości najdynamiczniej rozwija swoją ofertę. Najnowsze propozycje skierowane do przedsiębiorców dotyczą zarówno wsparcia obrotowego, pożyczek płynnościowych jak i wsparcia rozwojowego. Możemy pochwalić się imponującymi kwotami, które już niebawem trafią do przedsiębiorców.

Bogata oferta PFP dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego

W województwie łódzkim Polska Fundacja Przedsiębiorczości ma do zaoferowania przedsiębiorcom kompletny wachlarz usług – od wsparcia rozwojowego, przez płynnościowe po obrotowe. – Pożyczka płynnościowa to jeden z tych produktów, który przyciąga uwagę przedsiębiorców w czasie pandemii koronawirusa najbardziej. Jest to propozycja, która dla wielu firm jest prawdziwym kołem ratunkowym. Nabór wniosków wystartuje niebawem, stąd zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do bieżącego śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych. Mamy do rozdysponowania 37 milionów złotych - mówi Robert Grabowski, Główny Menedżer Funduszy Pożyczkowych w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.
- Wnioski o pożyczkę rozwojową już można składać, podobnie jak o regionalną pożyczkę obrotową, gdzie trwa już wypłacanie środków. To nowy instrument oferowany przez Fundację na podstawie Umowy zawartej z instytucją powołaną przez Urząd Marszałkowski woj. łódzkiego tj. z Regionalnym Funduszem Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o. o. W przypadku pożyczki obrotowej dysponujemy kwotą niespełna 8 milionów złotych. W ramach tej Umowy planujemy udzielić pożyczek dla ok. 30 przedsiębiorców. Maksymalna kwota pożyczki to do 500 tysięcy złotych. Najczęściej oprocentowanie pożyczki obrotowej wyniesie niespełna 1% w skali roku. Przedsiębiorcy nie płacą żadnych prowizji z tytułu udzielenia czy obsługi pożyczki. Zachęcamy do kontaktu – mówi Robert Grabowski.

W 2021 roku przekroczymy w województwie łódzkim 200 milionów złotych udzielonych pożyczek

Polska Fundacja Przedsiębiorczości ma obecnie oddziały we wszystkich województwach w Polsce. Regionalna ekspansja pozwala na lepsze definiowanie potrzeb przedsiębiorców i proponowanie im konkretnych produktów. Historia naszej obecności w województwie łódzkim jest bardzo długa i zaowocowała ogromną ilością wsparcia dla przedsiębiorców.
- Minęło 9 lat od udzielenia pierwszej pożyczki w województwie łódzkim. Udzieliliśmy tych pożyczek już łącznie 830 na kwotę ponad 160 milionów złotych. Tylko w ubiegłym roku wolumen wsparcia dla przedsiębiorców przekroczył 60 milionów złotych co pokazuje skalę naszego działania i rozwoju, ale i wielkie potrzeby przedsiębiorców wynikające z trudnego czasu pandemii COVID-19 - mówi Robert Grabowski, Główny Menedżer Funduszy Pożyczkowych w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Jesteśmy ważną instytucją otoczenia biznesu w tym regionie i cieszymy się, że możemy się rozwijać razem z naszymi klientami. Spodziewam się, że w tym roku przekroczymy 200 milionów złotych udzielonych pożyczek – dodaje ekspert PFP.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pożyczkową dla woj. łódzkiego [Pożyczki dla przedsiębiorców]

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej