Dni otwarte Funduszy Europejskich 2016 w PFP

05.05.2016

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Już po raz trzeci Polska Fundacja Przedsiębiorczości włącza się w to ogólnopolskie przedsięwzięcie. Drzwi do Fundacji otwieramy dla wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie pozyskiwania funduszy na utworzenie i rozwój własnej firmy oraz utrzymania firmy na rynku. W dniach 12 i 13 maja 2016 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 w ośrodku szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości - ul. Monte Cassino 32 w Szczecinie - odbędą się dwa szkolenia dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców.

Dodatkowo w tygodniu od 9 do 13 maja 2016 r. do dyspozycji Państwa będą pracownicy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, którzy udzielą informacji na temat dostępnych środków oraz zasad ich pozyskiwania (pożyczki, mikropożyczki, fundusz kapitału zalążkowego, sieć inwestorów prywatnych).

Program Dni Otwartych

12.05.2016

Szkolenie pt. „ABC fakturowania - obrót krajowy i zagraniczny”  to spora dawka wiedzy
o zasadach prawidłowego wystawiania faktur vat, faktur korygujących, zaliczkowych i innych, rozliczaniu sprzedaży i zakupu pod względem podatkowym, sposobach płatności i zasadach mających wpływ na prawidłowość rozliczania sprzedaży pod względem podatku VAT. Wiedzę przybliży  pani Justyna Maćkowiak - doradca gospodarczy, trener PFP.

Szczegółowy program szkolenia znajduje w zakładce „Szkolenia i doradztwo”.

13.05.2016

Szkolenie pt.: „Twórcze kreowanie rzeczywistości, czyli jak rozwijać swoją kreatywność”. Szkolenie przybliża metody rozwiązywania problemów i zapoznaje uczestników z etapami procesu ich rozwiązywania. Pokazuje co sprzyja twórczemu klimatowi pracy w grupie. Szkolenie w formie aktywnych warsztatów poprowadzi pani E. Mazur-Wierzbicka, doradca biznesu i rozwoju osobistego, trener PFP.

Szczegółowy program szkolenia znajduje w zakładce „Szkolenia i doradztwo”.

9.05.2016 – 13.05.2016

Doradztwo w zakresie  funduszy oraz zasad ich pozyskiwania dla nowotworzonych firm oraz istniejących mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenia w zakładce „Szkolenia i doradztwo” na stronie PFP >>

Dodatkowe informacje na temat „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” znajdują się na stronie Ministerstwa Rozwoju >>

Do zobaczenia w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości!!!

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej