Giełda Produktów Finansowych JEREMIE w Poznaniu

09.05.2012

9 maja 2012 w Poznaniu odbyła się konferencja pt. „Giełda Produktów Finansowych – JEREMIE jako alternatywa finansowania wielkopolskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach środków unijnych”.

Organizatorem Konferencji był Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE BGK oraz Urząd Marszałkowski Województwa.

W konferencji wzięło udział ponad 200 uczestników. Jej celem było zaprezentowanie alternatywnych źródeł finansowania w postaci instrumentów pozadotacyjnych oraz przekazanie kompleksowej wiedzy na temat możliwości, jakie oferuje Fundusz Powierniczy JEREMIE Województwa Wielkopolskiego. Uczestnicy spotkania mogli również wymienić doświadczenia z tymi podmiotami, które już skorzystały ze zwrotnej formy finansowania działalności.

Po dyskusji panelowej Przedsiębiorcy spotkali się z przedstawicielami Pośredników Finansowych działających w regionie, którzy odpowiadali na liczne pytania oraz przedstawili propozycje korzystania z pożyczek oraz poręczeń oferowanych w ramach inicjatywy JEREMIE.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości dziękując za udział w Konferencji zaprasza Przedsiębiorców do skorzystania z oferty pożyczkowej Subregionalnego Funduszu Pożyczkowego „Wielkopolska Północ”.

Relacja z konferencji na stronie www.jeremie.com.pl.

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej