pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - wielkopolskie

Oferta naszej fundacji pozwala firmom z województwa wielkopolskiego pozyskać pożyczkę, a za jej sprawą rozwinąć swoje skrzydła, uporać się z czasowym przestojem czy móc zrealizować własne marzenia w zakresie jej ekspansji - zawsze na bardzo atrakcyjnych warunkach. Współpracowaliśmy już z klientami z Piły, Poznania, Leszna i wielu innych miast w tym województwie (we wszystkich wspomnianych posiadamy zresztą biura) - a jesteśmy otwarci na znacznie więcej. Wiele prowadzonych przez nas programów pozwala nam na dużą dozę elastyczności oraz indywidualne podejście na poziomie niemożliwym do świadczenia gdziekolwiek indziej.

Pożyczki dla firm z województwa wielkopolskiego

Firmom z województwa wielkopolskiego nasza fundacja oferuje możliwość pozyskania pożyczki z prowadzonych przez nas Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych, które bazują na środkach unijnych. Proponujemy zawsze bardzo atrakcyjne i mocno konkurencyjne warunki, ale też elastyczność pod względem celów. Te mogą być: inwestycyjne, a więc zakładają pozyskanie środków na zakup czegoś prowadzącego do zysków w dłuższym czasie;

  • obrotowe, przeznaczone na tak zwane "sprawy bieżące" - spłatę zobowiązań, wypłatę wynagrodzenia i wiele innych;
  • rozwojowe, mające za zadanie pomóc w ekspansji międzynarodowej, ale i wewnątrzpaństwowej, a także w ogólnie pojętym rozwoju i zwiększaniu efektywności prowadzonego przedsiębiorstwa.

Naszą ofertę na pożyczki dla firm kierujemy do przedsiębiorców prowadzących mikro- i małe przedsiębiorstwa, zatrudniające 50 lub mniej osób. Choć skupiamy się właśnie na nich, nie zamykamy się na propozycje współpracy ze strony firm średnich, do 250 zatrudnianych przez nie pracowników. Niezależnie od tego, z jakiej wielkości firmą współpracujemy, zawsze podchodzimy do niej w sposób profesjonalny i rzeczowy.

Dlaczego warto sięgnąć po pożyczki od naszej fundacji?

Setki już zadowolonych firm i przedsiębiorców są doskonałym dowodem na to, że po nasze pożyczki po prostu warto sięgnąć. Wynika to przede wszystkim z tego, że prezentujemy zawsze bardzo indywidualne podejście do każdego zainteresowanego, zwracając uwagę na jego aktualną sytuację, ale i oczekiwania oraz cel, jaki przyświeca mu w decyzji ich zaciągnięcia. Decydując się na pożyczki od nas można też liczyć na bardzo atrakcyjne warunki ich pozyskiwania - zarówno pod względem kwoty, jak i minimalnego wkładu własnego czy terminu późniejszej ich spłaty. Naszą ofertę na pożyczki uzupełniamy usługami doradczo-szkoleniowymi, prezentując kompleksowość i po prostu solidność w tym, co robimy.

 

Oferujemy : pożyczki unijne dla firm Leszno, pożyczki unijne dla firm Piła, pożyczki unijne dla firm Poznań, pożyczki unijne dla firmy Leszno, pożyczki unijne dla firmy Piła, pożyczki unijne dla firmy Poznań, pożyczki unijne dla firmy wielkopolskie, pożyczka firmowa Leszno, pożyczka firmowa Piła, pożyczka firmowa Poznań, pożyczka firmowa wielkopolskie,

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej