pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - lubuskie

Prowadzona przez nas fundacja swoje usługi świadczy w wielu regionach Polski, w tym również w województwie lubuskim. Wychodzimy z bardzo atrakcyjną, mocno konkurencyjną i preferencyjną ofertą na pożyczki, a wszyscy przedsiębiorcy wchodzący we współpracę z nami mogą liczyć na elastyczne, bardzo indywidualne i profesjonalne na każdym jej etapie podejście, którego doskonałym potwierdzeniem mogą być firmy już kiedyś z nami współpracujące, między innymi te z Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry. Połączone z naszymi fachowcami szkoleniami i doradztwem, pożyczki udzielane przez nas są w stanie uczynić cuda.

Pożyczki dla firm z województwa lubuskiego

Decydując się na wejście z nami we współpracę, firmy z województwa lubuskiego mogą liczyć na przygotowaną na świetnych, dostosowanych do ich własnych potrzeb i możliwości warunkach pożyczkę pochodzącą z bazujących na środkach unijnych Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowej (należących do naszej fundacji). Atrakcyjność warunków tejże pożyczki objawia się przede wszystkim:

  • jej wysoką kwotą maksymalną - jesteśmy w stanie pożyczyć nawet kilkaset tysięcy złotych, zależnie od trwającego w danym momencie programu;
  • długim czasem na spłacenie - dzięki temu firmy razem z pożyczką nie dostają też presji czasu związanej z koniecznością jej rychłego spłacenia;
  • niskie wymagania co do wkładu własnego - zaledwie kilkanaście procent zwykle wystarczy, by ubiegać się o naszą pożyczkę - jest to jednak przypisywane do konkretnego klienta, jego przypadku i celu;
  • niemal dowolny cel - pożyczkę można u nas zaciągnąć w celach rozwojowych (na szybszy rozwój firmy), obrotowych (na bieżące działanie, w tym spłatę należności) czy inwestycyjnych (zakładających zakup czegoś z nadzieją na to, że będzie to przynosiło długofalowy zysk).

Do każdego przypadku podchodzimy w pełni indywidualnie, zawsze starając się wypracować porozumienie satysfakcjonujące przedsiębiorców z lubuskiego i rzeczywiście będące w stanie im pomóc.

Kto z województwa lubuskiego powinien zwrócić się do nas o pomoc?

Oferta naszej fundacji jest nastawiona na pomoc mikro- i małym przedsiębiorcom, którzy zatrudniają maksymalnie 50 osób. Nie oznacza to jednak, że na potrzeby innych jesteśmy zamknięci - równie chętnie pomożemy firmom średnim, ale tylko takim, które posiadają mniej niż 250 pracowników.

Skierować powinna się do nas każda firma, która jest w potrzebie i wymaga doraźnej pomocy - czy to finansowej, czy też innego rodzaju. Zawsze jesteśmy skorzy do jej udzielenia. Dysponujemy też zapleczem, które nam to umożliwia.

Tagi : pożyczki firmowe Gorzów, pożyczki firmowe Zielona Góra, pożyczka dla firmy Gorzów, pożyczki unijne dla firmy Lubuskie

Pozyczki dla firm Gorzów & Zielona Góra ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 126
ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej