pozyczki

Pożyczki dla przedsiębiorców lubelskie


Pożyczki unijne lubelskie to atrakcyjna pomoc dla przedsiębiorstw z tego województwa, oferowana na najbardziej preferencyjnych warunkach na rynku. W niektórych przypadkach jest to jedyne źródło finansowania firm, na przykład w przypadku tymczasowego zastoju. Środki pozyskiwane z Regionalnego i Subregionalnego Funduszu Pożyczkowego mogą być przeznaczane między innymi na regulację zobowiązań wobec kontrahentów, pokrycie kosztów nieruchomości, na wypłaty dla pracowników, inwestycje oraz inne wydatki. Pożyczki z Państwowej Fundacji Przedsiębiorczości skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, które nie mogą bądź nie chcą skorzystać z tradycyjnego kredytu bankowego. Dzięki preferencyjnym warunkom mogą pozyskać niezbędne fundusze na rozwój swojej działalności, w tym także i na podniesienie kompetencji zatrudnianych osób.


Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - lubelskie


Preferencyjne pożyczki w województwie lubelskim mogą różnić się od siebie wysokością, koniecznymi warunkami do spełnienia czy też sposobami zabezpieczenia finansowania. Wszystko zależy od programu, który aktualnie jest realizowany. Przeprowadzaliśmy już programy ze środkami pochodzącymi z inicjatywy Jeremie, pożyczki na rozwój, pożyczki hipoteczne, pożyczki inwestycyjne, a także dla przedsiębiorczości akademickiej. Taka forma pomocy jest bardzo korzystna dla firm ze względu na niski wkład własny, odpowiednią długość okresu spłaty, a także elastyczny dobór celu finansowania. Starać się o nią mogą mikro, małe i średnie firmy ze wszystkich gałęzi, z wyjątkiem rolnictwa, przemysłu zbrojeniowego i działalności określanych jako szkodliwych dla środowiska. Polska Fundacja Przedsiębiorczości działa praktycznie na terenie całej Polski, w tym i w województwie lubelskim, oferując jedne z najlepszych pozabankowych ofert pożyczkowych dla przedsiębiorstw.


Pożyczki dla firm lubelskie


Polska Fundacja Przedsiębiorczości pozwala na zaciągnięcie pożyczki między innymi na cele rozwojowe, mające poszerzyć obszar działalności przedsiębiorstwa, a także na cele obrotowe, które mają za zadanie pokryć bieżące wydatki firmy. Dodatkowo, można pozyskać środki również na cele inwestycyjne, które po czasie w całości się zwrócą, a zakupiona inwestycja zacznie sama na siebie zarabiać. Oferujemy naprawdę korzystną długość okresu spłaty zobowiązania, o dopasowanej do potrzeb podmiotu wysokości. Jesteśmy bardzo elastyczni w tym zakresie i chcemy wyjść naprzeciw naszym klientom.


Pożyczka płynnościowa lubelskie


Pomagamy podmiotom z województwa lubelskiego uzyskać środki finansowe między innymi na zaspokojenie potrzeby związanej z płynnością finansową. Co więcej, przedsiębiorstwo może przeznaczyć pieniądze również na rozwój, przetrwanie sezonowego przestoju w firmie, pozyskiwanie nowej siły roboczej czy rozszerzanie swojej oferty. Współpracowaliśmy już z klientami z całego województwa, w tym z Lublina, Białej Podlaskiej, Puław, Świdnika, Kraśnika, Lubartowa, Dęblina czy Włodawy. Prowadzone przez nas programy umożliwiają skorzystanie z funduszy podmiotom na różnym etapie swojej działalności, z wielu różnych branż.


Preferencyjne pożyczki dla firm w województwie lubelskim


Wiele działalności gospodarczych i większych podmiotów korzystało z oferty naszych programów pożyczkowych. Każda nasza współpraca zawsze kończyła się obustronnym zadowoleniem, dzięki można mieć pewność, iż warto wziąć pod uwagę skorzystanie z naszego wachlarzu pomocy. Podchodzimy indywidualnie do każdego przedsiębiorstwa i jesteśmy bardzo elastyczni w naszych działaniach, co pozwala na pozyskanie środków wielu różnym biznesom. Bierzemy pod uwagę każdą firmę, sprawdzamy jej aktualną sytuację, oczekiwania, a także weryfikujemy cel, na który mają zostać przeznaczone pozyskane pieniądze. W ten sposób możemy odpowiednio dopasować program i wysokość pożyczki do danego przypadku i potrzeb. W naszej ofercie znaleźć można wyróżniające się pod względem warunków pożyczki, których nie znajdzie się w żadnej instytucji bankowej czy pożyczkowej. Przedsiębiorstwo chcące pozyskać środki musi jedynie posiadać minimalny wkład własny, a otrzyma najdogodniejszy termin spłaty oraz wyjątkowo niskie oprocentowanie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko programy pożyczkowe, ale i liczne spotkania doradcze oraz szkolenia biznesowe. Nasi klienci mogą korzystać z nich bezpłatnie, a w zamian otrzymają najlepszą wiedzę od specjalistów. Swoją działalność kierujemy przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorstw, czyli podmiotów zatrudniających do 50 pracowników oraz do średnich przedsiębiorstw, zatrudniających maksymalnie 250 osób. Każda firma potrzebująca środków na inwestycje, rozwój bądź spłatę bieżących zobowiązań, powinna zapoznać się z naszą ofertą. Wspieramy działalności w różnych etapach ich rozwoju od wielu lat, dlatego wiemy, czego przedsiębiorstwa mogą od nas oczekiwać i staramy się to spełniać. Zawsze chętnie pomagamy, zarówno jeśli chodzi o stronę finansową, jak i doradczą. Pomożemy również w marketingu przedsiębiorstwa oraz odpowiednim motywowaniu pracowników.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej