pozyczki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - Pożyczki - kujawsko-pomorskie

Zasięg działań naszej fundacji - poza wieloma innymi rejonami Polski - obejmuje całe województwo kujawsko-pomorskie, w obrębie którego przyszło nam już współpracować między innymi z firmami z Bydgoszczy czy Torunia. Każdą z nich traktujemy jako indywiduum, a współpraca z nami jest gwarantem indywidualnego podejścia i elastyczności w nawet najmniejszym jej aspekcie. Proponowane przez nas pożyczki są w stanie "uratować życie", wspomóc rozwój i ułatwić realizację planów tego, komu uda się je pozyskać.

Pożyczki dla firm z województwa kujawsko-pomorskiego

Działające w obszarze województwa kujawsko-pomorskiego firmy mogą zwrócić się do naszej fundacji z prośbą o udzielenie pożyczki na bardzo atrakcyjnych, często znacznie lepszych od tych proponowanych przez bank warunkach, zarówno pod kątem ich kwoty maksymalnej (ta potrafi sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych), jak i czasu spłaty czy wymagań związanych z wkładem własnym.

Pożyczek udzielamy na bazie naszych własnych Regionalnych i Subregionalnych Funduszy Pożyczkowych, bazujących na funduszach unijnych. Cel ich przydzielania jest bardzo często definiowany przez aktualny program, choć zazwyczaj dostosowuje się do indywidualnych preferencji właściciela firmy. Może on obejmować:

  • rozwój firmy, a zatem między innymi zmianę modelu biznesowego, często zakładającą ekspansję na rynki zagraniczne,
  • działalność inwestycyjną, a zatem zakup czegoś celem stworzenia sobie nowego źródła przychodu, albo też jednorazowego zarobku,
  • działalność obrotową, czyli taką, w której pieniądze z pożyczki przeznaczane są na sprawy bieżące - wypłatę wynagrodzenia pracownikom lub też spłatę należności u firm zewnętrznych, z których usług przedsiębiorca stale korzysta.

Zarówno cel, jak i wszystkie warunki współpracy ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników, ale też podchodząc do firm po ludzku i z dużą dozą zrozumienia, tak często nieobecnego przy tego typu formalnych sprawach.

Kto z województwa kujawsko-pomorskiego powinien zwrócić się do nas o pomoc?

Nasza fundacja celuje w pomoc przede wszystkim mikro- i małym firmom, a zatem takim, które nie zatrudniają więcej niż 50 pracowników, a które potrzebują pomocy czy to w rozwoju, czy też w sprawach bieżących. Choć nie traktujemy ich priorytetowo, wspieramy również średnie firmy (do 250 pracowników). Warto wiedzieć, że zajmujemy się nie tylko pożyczkami - bardzo często zgrabnie łączymy z nimi usługi doradczo-szkoleniowe. To, jaki zakres obejmie współpraca z danym przedsiębiorcą zależy od jego oczekiwań i indywidualnej sytuacji.

Tagi : pożyczki firmowe Toruń, pożyczki firmowe Bydgoszcz, pożyczka dla firmy Toruń, pożyczki unijne dla firmy Kujawsko-Pomorskie,

pożyczki dla firm Toruń & Bydgoszcz ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 26
ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej