Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

27.02.2012

Szanowni Państwo,

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), działająca na rzecz MSP, ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne”.

Żyjemy w okresie kultu jednostki i rozwoju osobistego. Przykładamy dużą wagę do edukacji, rozwijania pasji i zainteresowań, wyglądu. Wszystkie te zabiegi, w mniejszym lub większym stopniu, wykonujemy po to, aby zyskać społeczną akceptację, zrobić wrażenie na interview lub swoim przełożonym, piąć się po ścieżkach kariery zawodowej i podnosić własną samoocenę.

Jak zakomunikować światu swój potencjał i osiągnąć wyznaczone cele? Jak przebić się przez natłok informacji i pokonać konkurencję? Jak dbać o relacje i być zadowolonym ze swojego życia?
Pozytywna autoprezentacja może zapewnić nam realizację planów i zamierzeń. Wymaga jedynie poświęcenia jej chwili uwagi i pracy, a następnie konsekwentnego stosowania nowych umiejętności i wiedzy w codziennym życiu.

Umiejętność występowania na forum, przemawiania w różnych okolicznościach, prezentowania opinii, argumentowania oraz przekonywania do swoich idei to elementy, które powinny charakteryzować współczesnego lidera czy menedżera. Aby przekonywać innych, należy czynić to w sposób profesjonalny i dostosowany do oczekiwań odbiorców. Jeżeli jeszcze występ będzie ciekawy i niekonwencjonalny, mówca zyska przychylność audytorium i akceptację proponowanych rozwiązań.

Celem szkolenia jest usystematyzowanie wiedzy z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz wzbogacenie metod pracy nad sobą.

Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie poprowadzi Pani Elżbieta Stelmach – coach, licencjonowany doradca zawodowy i personalny, pedagog, wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących, trener współpracujący z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się w dniach 06-07.03.2012r.  w godzinach 9.00 – 16.00.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości”.
W załączeniu program szkolenia.

W razie pytań, prosimy o kontakt:

Izabela Jurkiewicz

tel.: (91) 312-92-22
e-mail: i.jurkiewicz@pfp.com.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!