Zmiany w prawie podatkowym i gospodarczym w 2012r.

02.02.2012

Szanowni Państwo,

Nieustannie zmieniające się przepisy prawa podatkowego i gospodarczego oraz brak jednolitej ich interpretacji w praktyce urzędów odpowiedzialnych za ich wprowadzenie i nadzór stanowią najważniejsze wyzwanie w codziennej działalności małych i średnich firm. Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zmiany w prawie podatkowym i gospodarczym w 2012 roku”.

Szkolenie to obejmuje swoją tematyką zmiany w przepisach prawa podatkowego i gospodarczego, które weszły w życie od 1 lipca 2011 roku oraz od 1 stycznia 2012 roku, a które mają istotne znaczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe z działalności gospodarczej, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, służb księgowych pracujących na potrzeby w/w podmiotów. Od uczestników oczekujemy podstawowej wiedzy w tej dziedzinie. Szkolenie nie obejmuje podstawowych definicji i ogranicza się do omówienia istotnych zmian i ich skutków, bez omawiania przepisów bazowych dla tych zmian. Ramowy program przesyłamy w załączeniu.

Szkolenie to będzie również okazją do zapoznania się z bieżącą ofertą finansową i szkoleniową Fundacji. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie poprowadzi pani Justyna Maćkowiak – doradca gospodarczy, praktyk, konsultant w dziedzinie podatków , wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się dnia 16 lutego 2012 r. w godzinach 09.00 – 16.00 w w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Izabeli Jurkiewicz, tel.: (91) 312-92-22, e-mail: i.jurkiewicz@pfp.com.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!