Forum Inwestycyjne AMBER

05.10.2010

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Forum Inwestycyjnego AMBER, które odbędzie się 21 października 2010 r. w Hotelu Radisson BLU w Szczecinie.

Forum Inwestycyjne AMBER 2010 będzie miejscem, na którym przedstawiony zostanie współczesny obraz rynku early stage funding, analizowany oraz komentowany przez znakomitych ekspertów oraz przedsiębiorców. Odpowiemy sobie na pytanie czy i gdzie warto ulokować kapitał. Oczekujemy, iż wydarzenie zgromadzi co najmniej 150 praktyków ze świata biznesu, inwestorów, autorów innowacyjnych projektów, przedstawicieli brytyjskich instytucji transferu technologii oraz innych zagranicznych gości.

Oprócz głównej sesji, Forum składać się będzie z 4 paneli dyskusyjnych, w których uczestnicy wydarzenia będą brać udział zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Czynny udział uczestników Forum oraz opinie publiczności będą kształtować panele oraz ich przebieg.

Forum Inwestycyjne AMBER jest wydarzeniem cyklicznym, corocznie organizowanym  w ramach Sieci Aniołów Biznesu Amber. Podczas zeszłorocznego wydarzenia, które zgromadziło ponad 160 uczestników i blisko 200 internautów podczas transmisji na żywo, odbyły się debaty, prezentacje innowacyjnych firm szukających finansowania oraz szkolenia dla startup’ów i inwestorów.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18 października 2010 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.forumamber.pl

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z p. Natalią Kosieradzką, tel. 91 312 92 34, e-mail: n.kosieradzka@pfp.com.pl


Z pozdrowieniami
Dział Szkoleń i Doradztwa
Polska Fundacja Przedsiębiorczości