Szkolenie - Negocjacje biznesowe

02.12.2007

Szanowni Państwo !
Spośród wielu potrzeb odczuwanych przez firmy funkcjonujące na dynamicznie zmieniającym się i bardzo konkurencyjnym rynku, jedną z ważniejszych jest uzyskanie takich warunków, które są najbardziej korzystne dla ich rozwoju. Droga do osiągnięcia tego celu prowadzi przez negocjacje. Jak zwiększyć swoją skuteczność w negocjacjach? W jaki sposób prowadzić rozmowy? Na czym polegają zdolności negocjacyjne? Co robić, gdy druga strona atakuje łamiąc reguły gry? Czy wszystkie konflikty są niebezpieczne - szczególnie dla małej lub średniej firmy?

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Negocjacje biznesowe".

Celem niniejszego szkolenia będzie zapoznanie uczestników ze strategiami i technikami negocjacyjnymi, poznanie głównych etapów negocjacji, sposobów przygotowania się do sytuacji negocjacyjnej, oraz praktyczne ćwiczenie umiejętności negocjacyjnych. Ramowy program przesyłamy w załączeniu.

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców - właścicieli lub osób zarządzających firmą.

Szkolenie poprowadzi Pani Elżbieta Stelmach - licencjonowany doradca zawodowy, pedagog, trener i wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących.

Szkolenie odbędzie się dnia 06 grudnia 2007r. w godzinach 10.00 - 15.00 w Ośrodku Szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32, sala Toronto (parter). Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, prosimy o przesłanie drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa na adres pfp@pfp.com.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 04 grudnia br. do godziny 12.00 lub do wyczerpania miejsc !

Serdecznie zapraszamy !