Szkolenie Negocjacje w biznesie, Szczecin, 17.02.2009r.

05.02.2009

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Negocjacje w biznesie".

Celem niniejszego szkolenia będzie zapoznanie uczestników ze strategiami i technikami negocjacyjnymi, poznanie głównych etapów negocjacji, sposobów przygotowania się do sytuacji negocjacyjnej, oraz praktyczne ćwiczenie umiejętności negocjacyjnych. Ramowy program przesyłamy w załączeniu. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców - właścicieli lub osób zarządzających firmą. Na spotkaniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych. Szkolenie poprowadzi Pani Elżbieta Stelmach - licencjonowany doradca zawodowy, pedagog, trener i wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących, trener współpracujący z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się dnia 17 lutego 2009 roku w godzinach 10.00-15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Łączymy pozdrowienia  - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.