Szkolenie Zmiany w podatku VAT oraz inne zmiany podatkowe w 2009 roku Szczecin, 10 luty 2009

28.01.2009

UWAGA !
W związku z ogromnym zainteresowaniem szkoleniem "Zmiany w podatku VAT oraz inne zmiany podatkowe w 2009 roku" Polska Fundacja Przedsiębiorczości informuje, iż przeprowadzone zostanie drugie szkolenie z tego tematu, dnia 10 lutego 2009 roku. Serdecznie zapraszamy !

Ciągle zmieniające się przepisy prawa podatkowego oraz brak jednolitej ich interpretacji w praktyce urzędów odpowiedzialnych za ich wprowadzenie i nadzór stanowią najważniejsze wyzwanie w codziennej działalności małych i średnich firm. Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Zmiany w podatku VAT oraz inne zmiany podatkowe w 2009 roku".

Szkolenie to obejmuje swoją tematyką zmiany przepisów podatkowych obowiązujące od 1 grudnia 2008 r. oraz od 1 stycznia 2009 r., ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe z działalności gospodarczej, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, służb księgowych pracujących na potrzeby w/w podmiotów.

Od uczestników oczekujemy podstawowej wiedzy w tej dziedzinie. Szkolenie nie obejmuje podstawowych definicji i ogranicza się do omówienia istotnych zmian i ich skutków, bez omawiania przepisów bazowych dla tych zmian. Ramowy program przesyłamy w załączeniu.

Spotkanie to będzie również okazją do zapoznania się z bieżącą ofertą finansową i szkoleniową Fundacji.

Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie poprowadzi pani Justyna Maćkowiak - doradca gospodarczy, praktyk, konsultant w dziedzinie podatków, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się dnia 10 lutego 2009 r. w godzinach 10.00-15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Łączymy pozdrowienia Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.