Szkolenie Księgowość małych podmiotów gospodarczych, Szczecin, 12.05.2009r.

28.04.2009

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), działająca na rzecz MSP, ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Księgowość małych podmiotów gospodarczych".

Ciągle zmieniające się przepisy prawa podatkowego oraz brak jednolitej ich interpretacji w praktyce urzędów odpowiedzialnych za ich wprowadzenie i nadzór stanowią najważniejsze wyzwanie w codziennej działalności małych i średnich firm. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, celem niniejszego szkolenia będzie przedstawienie kompendium wiedzy na temat prowadzenia księgowości w małych firmach. Spotkanie to będzie również okazją do zapoznania się z bieżącą ofertą finansową i szkoleniową Fundacji. Ramowy program przesyłamy w załączeniu. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców - właścicieli lub osób zarządzających firmą. Na spotkaniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych.

Szkolenie poprowadzi pani Marta Frąckowiak - doradca podatkowy, praktyk, konsultant w dziedzinie podatków, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Szkolenie odbędzie się dnia 12 maja 2009 roku w godzinach 10:00 - 15:00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: dwa dni przed planowanym terminem szkolenia do godz. 15.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.