Szkolenie - ABC prowadzenia działalności gospodarczej

03.12.2007

Szanowni Państwo !
W imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (PFP), w ramach działalności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "Pomeranus", mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "ABC prowadzenia działalności gospodarczej", przeznaczone dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Celem szkolenia jest przede wszystkim zapoznanie się z głównymi wymogami oraz obowiązkami wynikającymi z faktu rozpoczynania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w pierwszych miesiącach działalności (aspekty prawne oraz ekonomiczno-rachunkowe). Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu.

Szkolenie w formie aktywnych warsztatów, poprowadzi pani Marta Frąckowiak - doradca rachunkowy i prawny, trener w dziedzinie rozpoczynania działalności gospodarczej. Na miejscu uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Szkolenie odbędzie się dnia 10 grudnia 2007 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w Ośrodku Szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32, sala Toronto (parter).

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, prosimy o przesłanie drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa na adres pfp@pfp.com.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 09 grudnia br. do godziny 12.00 lub do wyczerpania miejsc !

Serdecznie zapraszamy !