W sezonie wakacyjnym nie zwalniamy tempa. W planach mini-kurs z tabel przestawnych i nie tylko.

24.06.2024

Zaczęły się wakacje, ale czy to oznacza, że na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości czas na urlopy i wolne? Nie! Chciałoby się powiedzieć, że wręcz przeciwnie, bo znów mamy dla wszystkich zainteresowanych tydzień pełen wydarzeń i szkoleń, które na pewno przyciągną Waszą uwagę. – Wiemy, że niektórzy w wakacje nadrabiają edukacyjne zaległości. W takich momentach platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości jest zawsze do dyspozycji. Zarówno w przypadku szkoleń na żywo jak i w przypadku e-learningów – mówi Prezes Marcin Pawłowski.

W tym tygodniu czeka na Was czternaście szkoleń, w tym cztery szkolenia w ramach cyklu przygotowanego wspólnie z Bartłomiejem Samelem, czyli „Mini Kurs tabel przestawnych”

- Korzystamy z nieustającej popularności cyklu edukującego z korzystania i z możliwości arkusza kalkulacyjnego Excel – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Podczas pierwszego webinaru, "Fundamenty Tabel Przestawnych", wprowadzę Cię w świat tabel przestawnych, ucząc podstawowych kroków tworzenia, edycji i formatowania tego narzędzia. Zrozumiesz, jak szybko analizować dane i wyciągać istotne wnioski, dzięki czemu Twoja praca stanie się bardziej produktywna i efektywna. Następnie, w drugim webinarze, "Definiuj własne operacje i obliczenia w tabeli przestawnej", przejdziemy na wyższy poziom, ucząc Cię definiowania własnych obliczeń w polach obliczeniowych w tabelach przestawnych. Dzięki temu webinarowi będziesz mógł efektywnie integrować dane z różnych systemów i źródeł, co umożliwi Ci jeszcze bardziej kompleksową analizę i raportowanie. Koniec ograniczeń dotyczących liczby źródeł danych w Tabeli Przestawnej – mówi Bartłomiej Samel.

W ramach mini-kursu zaplanowano cztery szkolenia.

Co jeszcze platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przygotowała na ten tydzień?
• 14 szkoleń
• Jeden mini-kurs składający się z czterech modułów
• 11 trenerów
• Trzy zupełnie nowe tematy
• 25,5 godziny wiedzy

- Zawsze zwracamy uwagę użytkowników naszej platformy szkoleniowej na zupełnie nowe tematy, jakie regularnie pojawiają się w agendzie. Te, które przygotowaliśmy na nadchodzący tydzień prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Będzie o dobrych praktykach w czasie zatrudniania pracowników, o cyfrowym detoksie, co wydaje się być ciekawym tematem przed sezonem wakacyjnym oraz o trudnościach komunikacyjnych w przedsiębiorstwie. Mamy więc dużo kontynuacji, nowości i jednego jesteśmy pewni: sezon letni na naszej platformie szkoleniowej to nie będzie nieowocny czas – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej