Ponad 100 tysięcy użytkowników platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. „Zmieniliśmy oblicze szkoleń online”

21.05.2024

Platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości to jedyna platforma edukacyjna w Polsce, która oferuje bezpłatny, szeroki i powszechny dostęp do merytorycznej wiedzy ekspertów w formie online. Szkolenia odbywają się na żywo, ale można ich odsłuchiwać w formie e-learningów. Właśnie przekroczyliśmy 100 tysięcy użytkowników. To okazja do podsumowań.

Z kwartału na kwartał ilość uczestników szkoleń przybywa, a niektóre sekcje tematyczne dosłownie biją rekordy zainteresowania.

- Nasza platforma to cenny instrument, który pozwala przedsiębiorcom, menadżerom i studentom w zdobywaniu wiedzy. Staramy się, by szkolenia były uniwersalne, co pozwala na implementację tej wiedzy we wszystkich firmach. Stawiamy jednak także na szkolenia dla węższych grup przedsiębiorców i menadżerów, co bardzo często jest odpowiedzią na konkretne, tematyczne zapotrzebowanie – przyznaje Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Ze szkoleń korzystają zainteresowani w całej Polsce.

- Co piąta osoba, która korzysta z naszych szkoleń to mieszkaniec Mazowsza, co pozwala na tezę, że jesteśmy już naprawdę szeroko dostępni i wypromowani. Nasi użytkownicy bardzo chętnie korzystają ze szkoleń z zakresu IT, marketingu internetowego, prawa pracy czy z możliwości coachingu i poszerzania kompetencji miękkich. Niezmiennie zainteresowaniem cieszą się moduły o arkuszu kalkulacyjnym Excel czy projekty tematyczne – dodaje Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Ciekawe statystyki odnośnie platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości:

• Odbyło się już ponad 1700 szkoleń
• Przeszkoliliśmy ponad 473 tysięcy osób
• Liczba użytkowników platformy przekroczyła 100 tysięcy osób
• Największym zainteresowaniem cieszą się moduły: „aplikacje” i „umiejętności miękkie”
• Trzy szkolenia przekroczyły w tym roku rekordową ilość tysiąca uczestników. Dotyczyły one arkusza kalkulacyjnego Excel oraz rozwijania konta na Instagramie
• Najwięcej uczestników szkoleń mamy w poniedziałki, a najmniej w piątki

- Nie ukrywam, że ankiety, które otrzymujemy po szkoleniach są dla nas satysfakcjonujące i są idealną motywacją do dalszej pracy i działania. Trenerzy oceniani są bardzo pozytywnie, a przekazywana przez nich wiedza jest merytoryczna i podawana w bardzo przystępny sposób. Prawie 70% uczestników szkoleń przyznaje, że platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości jest dla nich możliwością rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji. To nasz cel i jak widać udaje się go osiągać – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej