Nowy tydzień, nowe tematy! Moc wiedzy na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

05.02.2024

Kolejny tydzień pełen szkoleń na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

– Luty zaczynamy od ważnych tematów dla przedsiębiorców. Od zagadnień z zakresu kompetencji miękkich, przez twarde propozycje podatkowe i prawne. Nie ma mowy o próżnowaniu – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W 5 dni zaproponujemy użytkownikom platformy szkoleniowej 15 szkoleń!

Nowe tematy, kontynuacje, znane już cykle, które gromadzą ogromne audytorium żądnych wiedzy pracowników, przedsiębiorców i menadżerów – taki jest pierwszy tydzień lutego na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Kontynuujemy cykl nauki języka angielskiego w formacie „business”, ale nie zabraknie także kolejnych odsłon szkoleń „Od zera do bohatera – poznaj Excela” w których Bartłomiej Samel przybliża tajniki arkusza kalkulacyjnego Excel.

Nowe szkolenia w tym tygodniu przygotowały nasze ekspertki: mec. Maja Grzegorczyk (Akta osobowe i dokumentacja w 2024 roku) oraz Anna Dziwulska (Jak radzić sobie z trudnymi emocjami?)

- Czternaście szkoleń to czternaście ważnych dla przedsiębiorców tematów. Staramy dobierać je pod konkretne oczekiwania uczestników szkoleń na naszej platformie szkoleniowej. Takim tematem jest np. sprzedaż na zagranicznych marketplace czy kolejne szkolenia z zakresu arkusza kalkulacyjnego Excel. W kolejnych tygodniach pojawią się nowe propozycje z zakresu prawa, podatków i administracji. Cały czas rozwijamy także ofertę dla uczestników szukających coachingu oraz poszerzania kompetencji miękkich – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Dostęp do wszystkich szkoleń i e-learningów na naszej platformie szkoleniowej jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji!
www.szkolenia.pfp.com.pl

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej