Kolejny tydzień pełen szkoleń w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

03.04.2024

- Stawiamy na szkolenia i na tematy, które najbardziej interesują i angażują społeczność zgromadzoną wokół naszej platformy szkoleniowej. Po świętach nadchodzi czas wiosennej mobilizacji do poszerzania swoich kompetencji i my już to widzimy, bo frekwencja na początku tygodnia była imponująca – mówi prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Ze względu na święta wielkanocne ten tydzień szkoleń jest krótszy, co wcale nie oznacza, że mniej interesujący i mniej bogaty w wydarzenia i tematy przygotowane przez naszych trenerów.

- W czwartek i w piątek zaprosimy naszych uczestników na szkolenia będące kontynuacją możliwości poszerzania wiedzy z zakresu funkcjonalności arkusza kalkulacyjnego Excel. Będzie także o projektowaniu stron internetowych za pomocą narzędzia Canva i jego rozmaitych, poszerzających się zresztą dość regularnie funkcji. Nasza trenerka Anita Gałek zaprosi na wykład o budowaniu relacji i współpracy z trudnymi ludźmi. W piątek również mieszanka tematów marketingowych i związanych z umiejętnościami i kompetencjami miękkimi. Anna Dziwulska będzie mówić o asertywności, a inni trenerzy o sztucznej inteligencji czy o trendach, zmianach i algorytmach na Instagramie – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Stawiamy na sprawdzone tematy, ale i na nowości. Obiecuję, że przed majówką na naszej platformie pojawią się kolejne, interesujące tematy, które mamy nadzieję przyciągną nowych użytkowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną – mówi prezes PFP.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej