Informacja - zaproszenie do grupy społecznościowej na Facebooku.

26.01.2024

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że występujące ostatnio coraz częściej blokady kont facebookowych na skutek nieuzasadnionych zgłoszeń konkurencji, która obawia się o utratę własnej pozycji, nie ominęły również nas. Niestety profil na Facebooku i Instagramie został tymczasowo zablokowany. Obecnie jesteśmy w trakcie wyjaśniania tej sytuacji z zespołem Facebooka i dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić dostęp do naszego profilu. Nad rozwiązaniem sprawy pracują również nasi prawnicy.

W związku z powyższym, chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej grupy na Facebooku, gdzie będziemy kontynuować naszą aktywność szkoleniową, udostępniać ważne informacje, organizować dyskusje oraz udzielać wsparcia. Dołącz do grupy osób o podobnych zainteresowaniach, gdzie możesz dzielić się doświadczeniami i zadawać pytania
• Interakcje z Ekspertami: Miej możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami i trenerami szkolącymi na platformie, którzy mogą odpowiedzieć na Twoje pytania i dostarczyć indywidualnych wskazówek.
• Rozwój i Inspiracja: Regularnie otrzymuj inspirujące treści, które pomogą Ci w osobistym i zawodowym rozwoju.

Dołącz się już dziś, aby być na bieżąco z harmonogramem szkoleniowym! https://www.facebook.com/groups/1211380049217111 

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w tej nieoczekiwanej sytuacji. Liczymy na to, że wkrótce będziemy mogli ponownie komunikować się z Państwem poprzez nasz oficjalny profil.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej