Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na Dzień Menadżera

16.04.2024

Trzy istotne tematy, trójka doskonałych ekspertów, jeden dzień pełen wiedzy, którą możecie przyswoić siedząc wygodnie przed ekranem komputera – Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na kolejny Dzień Managera. Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia na naszej platformie szkoleniowej. Dostęp do szkoleń jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Początek o godzinie 9:00.

Dzień Managera to kolejny dzień tematyczny organizowany na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Zapraszamy na trzy szkolenia, które odbędą się jedno po drugim. Uczestnicy będą mieć dostęp do istotnej, merytorycznej wiedzy, która będzie pozwalała im na wzmocnienie ich kompetencji merytorycznych i zarządczych.

- "Dzień Managera" to inspirująca podróż, która zmieni Cię w mistrza zarządzania i liderowania. Odkryjesz sekrety motywowania zespołów i prowadzenia projektów z pasją, uzbrojony w praktyczne narzędzia i strategie, które zapewnią Twoim projektom sukces – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Organizujemy dni tematyczne, bo jest to pigułka wiedzy, która nie jest rozbita na kilka dni, kilka szkoleń, kilka modułów. To się dzieje w jeden dzień, a szkolenia wchodzące w skład Dnia Managera są komplementarne i się uzupełniają. Liczymy na dużą frekwencję, bo wiemy, że menadżerowie i liderzy, którzy korzystają z naszej platformy szkoleniowej czekają na takie moduły szkoleniowe – mówi prezes Marcin Pawłowski.

Jakie będą tematy szkoleń?
• Zarządzanie projektami. Jak realizować nowe przedsięwzięcia?
• 3 najważniejsze pytania skutecznego przywódcy
• Czy lider może być introwertykiem?

Więcej informacji o szkoleniach i wizytówki trenerów znajdziecie na stronie: https://szkolenia.pfp.com.pl/kurs/dzien-managera/42 
Więcej informacji o szkoleniach Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości: www.szkolenia.pfp.com.pl 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej