Aż 10 zupełnie nowych tematów! Tydzień pełen nowości na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

20.05.2024

- Nowe tematy, nowi trenerzy, jeszcze więcej wiedzy. Ostatni tydzień przed długim majowo-czerwcowym weekendem zapraszamy na dużo ciekawych szkoleń, o które bardzo często prosiliście w wiadomościach do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – mówi Marcin Pawłowski, Prezes PFP. – Mamy w tym tygodniu bardzo interesujący Dzień Tematyczny, ale i kolejne szkolenia w ramach cyklu MOCni w Biznesie i Wsparcie w Starcie – dodaje prezes Pawłowski.

Co przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu?

• 15 szkoleń
• 10 zupełnie nowych tematów
• 3 nowych trenerów
• Ponad 27 godzin merytorycznej wiedzy
• Kolejna odsłona cyklu MOCni w biznesie
• Szkolenia w ramach Projektu Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie Pożyczka na samozatrudnienie
• W czwartek DZIEŃ TEMATYCZNY. Tym razem głównym tematem będzie „Rodzic na rynku pracy – poznaj swoje prawa”

Nie da się ukryć, że pod kątem szkoleniowym to będzie jeden z najbardziej intensywnych tygodni edukacyjnych na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Dzień tematyczny, kontynuacje cykli, ale też zupełnie nowe szkolenia i nowe tematy przygotowane przez trenerów z którymi nawiązaliśmy właśnie współpracę.

- Aplikacje, marketing internetowy, prawo, kompetencje miękkie. Tematy w tych modułach będą dominować na naszej platformie szkoleniowej w tym tygodniu. Będziemy też kontynuować spotkania w ramach cyklu „Od zera do bohatera – poznaj Excela” - mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Będzie o tym jak szukać pracy na Linkedin, o skuteczności w biznesie, dyrektywie work-life-balance, urlopach czy nawet o tym, jak przygotować dobre stories na Instagramie. Od ważnych tematów prawniczych przez tematy związane z marketingiem internetowym i social mediami. Widzimy, że te tematy cieszą się zainteresowaniem naszych użytkowników, a na dodatek im bliżej wakacji, tym większe zainteresowanie zagadnieniami związanymi z kompetencjami miękkimi – mówi dalej Prezes Marcin Pawłowski.

Zapraszamy także na cykle, które regularnie organizuje Polska Fundacja Przedsiębiorczości, w tym na Dzień Tematyczny, który odbędzie się w czwartek i tym razem pod kątem prawnym skorelowany będzie ze zbliżającym się Dniem Matki.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.szkolenia.pfp.com.pl 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej