17 szkoleń, 10 nowych tematów! Polska Fundacja Przedsiębiorczości przyspiesza w wakacje

01.07.2024

Pierwszy tydzień lipca! Wakacje więc rozpędzają się na dobre. Dla jednych będzie to czas absolutnego odpoczynku od zdobywania wiedzy i od pracy, a dla innych okazja, by nadrobić zaległości i znaleźć czas na poszerzanie wiedzy, zdobywanie kompetencji i poszukiwanie dla siebie przestrzeni do rozwoju. – W przypadku rozwoju, poszukiwania inspirujących tematów, zawsze możecie liczyć na platformę szkoleniową Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Nawet, a może szczególnie, w sezonie, gdy inne szkolenia zdecydowanie zwalniają tempo – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

W tym przypadku możemy mówić nawet nie o wakacyjnym zwolnieniu tempa działania, a o przyspieszeniu! W tym tygodniu na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości odbędzie się aż siedemnaście szkoleń! Tyle nie odbywa się nawet w regularnym trybie edukacyjnym. To dowód na to, że w wakacje chcemy dać użytkownikom platformy przestrzeń do zdobywania wiedzy, a na dodatek stawiamy na zupełnie nowe rozwiązania.

W tym tygodniu naszym nowym konceptem edukacyjnym jest „Kurs Marki Osobistej”, który obejmować będzie cztery szkolenia. W tym tygodniu odbędą się również dwa szkolenia w ramach cyklu „Wsparcie w starcie”

Co przygotowaliśmy w tygodniu od 1 do 5 lipca?
• 17 szkoleń
• 24,5 godziny unikalnej wiedzy
• 2 nowych trenerów
• 10 nowych tematów
• Realizacje nowych pomysłów edukacyjnych

- Szkolenia w lipcu charakteryzują się większą dynamiką proponowanej wiedzy, stąd kursy, które trwają dwie godziny, ale i kursy zaledwie pół godzinne. W tym tygodniu ewidentnie stawiamy na social media i kursy związane z Instagramem czy Chatem GPT. Będą także twarde, księgowe tematy jak np. kasa fiskalna czy księgi rachunkowe czy tematy związane z zaczynającym się sezonem urlopowym: zarówno pod kątem rozliczenia czasu pracy w wakacje jak i z punktu widzenia np. tego jak wypoczywać i nie myśleć o pracy w czasie urlopu – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej