13 szkoleń w tydzień! „Nowe tematy i najbardziej interesujące zagadnienia”

29.01.2024

Styczeń zamykamy, luty witamy – na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości nie brakuje interesujących i bardzo merytorycznych propozycji od naszych trenerów.

- Rozpoczęliśmy rok z bardzo ambitnym programem szkoleniowym i frekwencja na poszczególnych wydarzeniach idealnie świadczy o tym, że niektórzy na postanowienie noworoczne wskazali sobie edukację – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Na początku roku zawsze wielkim zainteresowaniem cieszą się szkolenia związane z aktualną sytuacją gospodarczą, a także zmianami w prawie pracy czy podatkami. Staramy się uzbroić naszych użytkowników w niezbędną im wiedzę – dodaje.

Co nas czeka w najbliższym tygodniu?

• 13 szkoleń
• 5 zupełnie nowych tematów
• 12 trenerów
• Kolejne szkolenie z cyklu „MOCni w Biznesie”
• 22,5 godziny szkoleń!

Czyli gdybyście chcieli zobaczyć wszystkie nasze szkolenia, to zajęłoby Wam to w tym tygodniu więcej niż jedną dobę!

Przed nami 13 szkoleń, w tym już we wtorek kolejne spotkanie w ramach cyklu „MOCni w biznesie” organizowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości we współpracy z Polfund FPK i  Santander Bank Polska. O czym będzie to szkolenie? „ESG - Trendy i wpływ na kierunki rozwoju Risk made by Warsaw”

Inne szkolenia to tradycyjnie duża różnorodność i tematy, które interesują przedsiębiorców, menadżerów oraz pracowników.

- Rozliczanie kosztów w firmie, praktycznie o kasie fiskalnej, jak zostać wirtualną asystentką oraz czy zakładać spółkę z.o.o czy może jednak jednoosobową działalność gospodarczą? Takimi tematami będziemy zajmować się w tym tygodniu i są to odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorców, którzy w styczniu szczególnie intensywnie pytają nas o zagadnienia związane ze zmianami w ordynacji podatkowej – przyznaje Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Pojawią się także tematy związane z marketingiem internetowym, coachingiem czy sztuczną inteligencją.

Kontynuujemy cykle „Od zera do bohatera – poznaj Excela” czy szkolenia z języków obcych.

Więcej szczegółów: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej