W długi weekend listopadowy także szkolimy. CANVA i Excel polecają się na szkolenia przydatne w pracy!

30.10.2023

Przełom października i listopada z kolejnymi szkoleniami. To oznacza, że nie wypoczywamy nawet w długie weekendy. – To jest czas, gdy niektórzy wypoczywają i zbierają energię na pełny listopadowy tydzień, a jeszcze inni decydują się na nadrabianie zaległości edukacyjnych. Chcemy mieć dla nich ofertę i zaproponować im kilka ciekawych pomysłów na ostatnie dni października i początek listopada – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Jakie szkolenia przygotowaliśmy dla Was na najbliższe dni? To kontynuacje, których oczekiwali uczestnicy szkoleń i materiał, który pomoże utrwalić wcześniej zdobywaną wiedzę. Nie zabraknie, tak lubianych przez audytorium platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości szkoleń z arkusza kalkulacyjnego Excel czy szkoleń z języka angielskiego.

Jakie jeszcze szkolenia będą czekać?

Ostatni dzień października to aż trzy tematy! Jak unikać błędów komunikacyjnych w miejscu pracy? Jak projektować strony internetowe za pomocą programu CANVA? Będzie także o tworzeniu stron internetowych bez kodowania.

2 listopada wrócimy do tematu CANVY i montowania rolek, czyli tzw. reelsów. Ostatnie szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W piątek będziemy także szkolić o tym, jak „pociągnąć za sobą” zespół i zbudować autorytet w miejscu pracy.

- Ciekawe tematy, idealne na długi weekend. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Jeżeli macie głód wiedzy, to Polska Fundacja Przedsiębiorczości pozwoli go zaspokoić – dodaje Marcin Pawłowski.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej