Tydzień pełen szkoleń w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. „Tydzień z aplikacjami”

06.11.2023

Najważniejsze i aktualne tematy interesujące przedsiębiorców, nowe tematy i nowi trenerzy, okazja do zdobycia cennej wiedzy, która przyda się pracownikom i przedsiębiorcom – tak w skrócie prezentuje się pierwszy pełny tydzień listopada na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Jesień i zima to jest czas, gdy platforma szkoleniowa cieszy się największym zainteresowaniem. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i proponujemy zupełnie nowe tematy, ale i oczekiwane przez nich kontynuacje, czy poszerzenia tematów, które na platformie pojawiały się już wcześniej – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Jakie nowe tematy pojawią się w kolejnym tygodniu listopada?

Rozwijamy szkolenia z arkusza kalkulacyjnego Excel, które konsekwentnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Już 6 listopada szkolenie „40 najbardziej przydatnych skrótów klawiszowych w Excelu” będziemy także mówić o bezpłatnych programów do budowania komunikacji wizualnej.

Jakie inne zagadnienia poruszymy?

To będzie tydzień z tematami dotyczącymi komunikacji online i aplikacji internetowych.

– Szkolenia z zakresu nowych programów, aplikacji, ich obsługi oraz użyteczności w kontekście przedsiębiorstw – dodaje Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Powiemy o podstawach SEO na Instagramie, o nagrywaniu i używaniu video na Instagramie czy o najnowszych funkcjach Google Analitycs.

Beata Kuśmierek powróci ze szkoleniem dotyczącym e-faktur, a nasza trenerka umiejętności miękkich Anna Dziwulska będzie mówić o asertywności w miejscu pracy. Dużym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie dotyczące wirtualnych asystentek – poszerzymy to zagadnienie o najczęściej zadawane pytania w poprzednich szkoleniach.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej