Od Excela nie robimy sobie wakacji. W lipcu każde szkolenie online będzie dostępne jako e-learning!

07.07.2023

Mogłoby wydawać się, że w obecnych czasach znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel jest swojego rodzaju naturalną kompetencją w biznesie. Tym większym zaskoczeniem może być, że dla niektórych Excel wciąż jest nie tylko tajemnicą, ale i skomplikowanym narzędziem, którego nauka samodzielnie, czasem nie jest efektywna. – Polska Fundacja Przedsiębiorczości wychodzi naprzeciw tym, którzy mają potrzebę edukacji w zakresie tego mechanizmu. Z naszych szkoleń chętnie korzystają pracownicy administracyjni, przedsiębiorcy, menadżerowie. Mamy wielkie zaległości z Excela i udało nam się trafić w niszę przedsiębiorców, którzy mają potrzebę edukacji – przyznaje prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.


Lipiec – czas wakacyjny – to idealny pomysł na podsumowania. W temacie szkoleń z arkusza kalkulacyjnego Excel możemy mówić o rekordowym zainteresowaniu, imponującej frekwencji i dużej wiedzy merytorycznej uczestników, która przekłada się na pozytywne opinie i poszerzanie ich kompetencji.

Szkolenia z arkusza kalkulacyjnego Excel na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości z dużym powodzeniem prowadzi Bartłomiej Samel, ekspert z firmy Ogarnij Komórki. Szkolenia cieszą się tak wielkim powodzeniem, że niektóre muszą być powtarzane na specjalne życzenie użytkowników naszej platformy.

- Dostajemy mnóstwo pozytywnego feedbacku, że te szkolenia to prawdziwy strzał w dziesiątkę i wyjście naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Uczestnicy bardzo chętnie chwalą się certyfikatami na LinkedIn, to dowód na to, że program nauczania i wartość merytoryczna szkoleń jest oceniona bardzo wysoko – tłumaczy prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom spełniamy prośby uczestników i pilotażowo w lipcu wszystkie szkolenia online z Excela będą opublikowane jako e-learning i będą dostępne przez dodatkowe 7 dni. Jeżeli taka forma się sprawdzi to nie wykluczamy wprowadzenia jej na stałe.

Do tej pory w 57 szkoleniach z Excela wzięło udział ponad 25 tys uczestników.

Popularność jakimi cieszą się Excelowe webinary i e-learningi jest dla mnie wielkim motorem do działania. Dzięki wypełnianym ankietom po każdym webinarze uczestnicy współtworzą ze mną program kolejnych zajęć. Jak dotąd działa to znakomicie- szkolenie pt:”Top 10 funkcji dla działów księgowości, kadr i rozliczeń” w czasie którego uczestniczyło 888 osób jest właśnie przykładem tematu który został wskazany przez użytkowników. Dzięki temu, jako prowadzący mam pewność, że przygotowane przeze mnie tematy stanowią realną odpowiedź na realne biznesowe wyzwania uczestników. Kolejnym przykładem jest właśnie cykl (Ex)cel na wakacje. Dobór tematów wyszedł wprost od kursantów, dzięki czemu frekwencja na dotychczasowych wydarzeniach była świetna. - mówi Bartłomiej Samel, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i poszerzania swoich kompetencji. Nawet w wakacje! Więcej informacji na https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenia/od-zera-do-bohatera-poznaj-excela 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej