Nie tylko język angielski. „Szkolenia językowe hitem na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości”

11.08.2023

… i bardzo nas to cieszy. W tym sezonie wakacyjnym poza szkoleniami z języka angielskiego, oferujemy przedsiębiorcom i ich pracownikom możliwość uczenia się języka niemieckiego.

– Niemcy są naszym największym partnerem gospodarczym. To bardzo ważny język dla przedsiębiorców działających między innymi w sektorze handlowym, ale i informatyce, logistyce czy w usługach. Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, więc nie jesteśmy zaskoczeni frekwencją – mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Szkolenia językowe prowadzone są w sezonie wakacyjnym. Jest to szansa na poznanie podstaw języka obcego, odświeżenie swojej wiedzy lub nadrobienie braków.

- Przedsiębiorcy bardzo chętnie uczą się języka niemieckiego. Można to zauważyć poprzez liczbę uczestników na cotygodniowych spotkaniach, a także poprzez ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników podczas kursu. Każdy chętnie odpowiadał na pytania, a przy powtórkach, raczej nie pojawiały się błędy, czyli wiedza z tygodnia na tydzień była pięknie przyswajana – mówi Patrycja Pula, trenerka języka niemieckiego, prowadząca zajęcia na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Kurs przybliża język niemiecki w praktyczny sposób. Jak mówi Patrycja Pula, nauka ma za zadanie przyswojenie pojęć, które będą przedsiębiorcy potrzebne w prostej komunikacji, rozmowie z innym przedsiębiorcom czy w pisaniu e-maili służbowych.

Szkolenia z języka niemieckiego trwać będą do końca wakacji. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogram Kursu Niemiecki bez granic!

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej