Jak korzystać z europejskich funduszy? Podpowiedzą eksperci!

10.05.2023

… a to wiedza bardzo ważna, bo niebawem ruszą nabory w perspektywie unijnej 2021-2027, co może oznaczać dla przedsiębiorców szansę na uzyskanie grantów, dotacji lub pożyczek na preferencyjnych warunkach.

Zachodniopomorskie

12 maja od godziny 8:00 do 16:00 na ul. Monte Cassino 32 w Szczecinie eksperci Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości czekają na wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców podczas wydarzenia Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W ramach wydarzenia będzie można uzyskać informacje oraz pomoc przy wypełnianiu dokumentów w ramach Funduszu Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim – FUR2 oraz w ramach Mikropożyczki na Założenie własnej działalności gospodarczej. Obydwa projekty pochodzą ze środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Nasi doradcy są do dyspozycji, nie trzeba się umawiać – można przyjść i uzyskać kompleksowe informacje.

Mazowieckie i Lubelskie

Polska Fundacja Przedsiębiorczości bierze również udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w województwie mazowieckim. Promujemy tam nasze produkty finansowe, w tym cieszącą się rosnącym zainteresowaniem Pożyczkę Małą. Spotkanie z przedsiębiorcami odbędzie się przy. ul. Nowogrodzkiej 50 p. 110 w Warszawie.

Jesteśmy obecni także w wydarzeniu w województwie lubelskim. Tam również będziemy mówić o naszej działalności oraz oferowanych produktach, w tym Pożyczce Małej i Pożyczce Dużej. Zapraszamy do Lublina na ul. ul. M. Curie - Skłodowskiej 3 pokój 3.04 III p.

Dlaczego warto?

Polska Fundacja Przedsiębiorczości co roku bierze udział w wydarzeniach i inicjatywach mających na celu promowanie wśród przedsiębiorców produktów przygotowanych dzięki dotacjom i dofinansowaniu Unii Europejskiej.

- To oczywista, że dzięki funduszom unijnym wiele firm zostało założonych. Wiele rozwinęło skrzydła, zaplanowało ekspansję. Wiele także otrzymało wsparcie w czasie pandemii COVID-19. W obliczu rozpoczęcia nowej perspektywy unijnej musimy o tym mówić jeszcze więcej. Polska Fundacja Przedsiębiorczości chętnie przyłącza się do takich inicjatyw w skali ogólnopolskiej i samorządowej – dodaje Marcin Pawłowski.

Dodatkowo w piątek na platformie będą dwa szkolenia są przeznaczone dla osób myślących o założeniu własnego biznesu. To inicjatywa własna Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przygotowana właśnie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

O 11:00 Beata Kuśmierek zaprasza na szkolenie ABC Przedsiębiorczości – Optymalne decyzje na starcie, a o 13:00 Iwona Caputa zaprasza na szkolenie Znajdź pomysł na biznes.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na szkolenia: TUTAJ

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej