Harmonogram szkoleń 23-27.10 - Zmontujemy reelsy i nauczymy się komunikacji przez zadawanie pytań. Nowe tematy na platformie szkoleniowej PFP

23.10.2023

 

- Mówimy o kolejnych rekordowych statystykach i widzimy wyraźny wzrost zainteresowania szkoleniami dotyczącymi np. prawa pracy, arkusza kalkulacyjnego Excel czy tematami związanymi z marketingiem IT. Stawiamy na kontynuacje, ale każdego tygodnia pojawiają się zupełnie nowe tematy i nowi trenerzy. Co nas cieszy, to również inicjatywy dobrze znanych już trenerów, którzy niemal każdego miesiąca przychodzą do nas z ciekawymi pomysłami – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Jakich szkoleń należy spodziewać się od 23 do 27 października?

- Staramy się wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom przedsiębiorców. Szkolenia z programu Canva cieszą się zainteresowaniem wszystkich: od marketingowców, po przedsiębiorców, którzy chcą tworzyć grafiki na potrzeby własne. Teraz nauczymy się jak montować „rolki” czy jak kto woli „reelsy” za pomocą tego programu – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

W planie są także premierowe szkolenia dwóch naszych trenerek – Anny Dziwulskiej i Małgorzaty Krawczak. Będzie o sztuce prowadzenia komunikacji poprzez zadawanie pytań oraz o asertywności w domu oraz w pracy.

Inne tematy dotyczyć będą e-faktur, budowania rozpoznawalności i marki własnej w social mediach czy np. organizowania pracy w sekretariacie. Na życzenie uczestników szkoleń powróci także temat projektowania produktów przyjaznych dla środowiska.

Kolejny tydzień zapraszamy również na szkolenia z arkusza kalkulacyjnego Excel oraz na zajęcia językowe. Zapisy są nadal możliwe. Na naszej platformie szkoleniowej dostępne są także e-learningi na niemal wszystkie tematy, które możecie poznawać podczas szkoleń live prowadzonych przez naszych trenerów.

Więcej informacji znajdziecie na www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej