60 szkoleń w miesiąc. Mocne wejście platformy szkoleniowej PFP w nowy rok

03.01.2024

Planów na rok 2024 na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości jest całe mnóstwo. Będziemy je zdradzać krok po kroku i pokazywać, że ponad dwa lata istnienia nie powodują w głowach naszych menadżerów stagnacji, a wręcz przeciwnie, szukamy nowych tematów, pomysłów i rozwiązań.

Nowy rok, nowe tematy i nowa energia

Platforma Szkoleniowa PFP w nowy rok wchodzi z mocnymi akcentami. Tylko w styczniu na naszej platformie odbędzie się prawie 60 szkoleń. Zróżnicowanie tematyczne jest takie jak dotychczas – znajdziecie na platformie tematy, które pomogą Wam w dobrej organizacji w firmach, ale i odpowiedzą na bieżące pytania i problemy, z jakimi mierzy się każda firma sektora MŚP.

Jakie cykle przygotowaliśmy? Jak mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, przed nami nowości i kontynuacje.

- Wielkim powodzeniem cieszyły się dni tematyczne, podczas których odbywał się kilka spotkań ogniskujących zagadnienia związane z jednym tematem. W styczniu będzie to cyberbezpieczeństwo. Dzień tematyczny, w którym wśród ekspertów będą między innymi twórcy popularnego portalu niebezpiecznik.pl odbędzie się 15 stycznia – mówi Marcin Pawłowski.

- Będziemy kontynuować cykl „Od zera do bohatera – poznaj Excela”, bo to projekt, który udowodnił nam, że arkusz kalkulacyjny Excel to instrument potrzebny przedsiębiorcom i pracownikom, a jego opanowanie wymaga doskonałego przewodnika. Polska Fundacja Przedsiębiorczości znalazła takiego. Spotkania z Bartłomiejem Samelem przyciągają dosłownie tysiące użytkowników. Kontynuujemy ten cykl i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące rozwijania tematów tego cyklu – dodaje prezes PFP.

- Wśród nowości będzie także cykl „MOCni w Biznesie” realizowany wspólnie z Santander Bank Polska. O szczegółach będziemy informować niebawem – mówi Marcin Pawłowski.

Zakończyliśmy już cykl „Zakładamy firmę”, ale od stycznia inaugurujemy serię „Zmieniamy zawód”, w której pokażemy drogę do zmiany branży. W programie wykorzystana będzie wiedza ekspertów Platformy Szkoleniowej PFP oraz Funduszu Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim - FUR3.

Jakie szkolenia odbędą się na platformie PFP w pierwszych dniach stycznia?

Zaczniemy od szkoleń dotyczących zmian w fakturowaniu. Przewodnikiem po KSeF będzie Beata Kuśmierek. Natomiast o asertywności uczyć będzie Anna Dziwulska. W pierwszym tygodniu będziemy zajmować się także promocją firm w social mediach oraz zmianami w prawie pracy, które zawsze na początku roku angażują przedsiębiorców oraz menadżerów. Szkolenie przygotowała Maja Grzegorczyk.

- Będziemy szkolić się z tematów związanych z podatkami, prawem, marketingiem czy IT. W styczniu w agendzie platformy szkoleniowej jest także bardzo dużo tematów związanych z kompetencjami miękkimi. To nie jest przypadek. Nowy rok zwykle sprzyja zmianom organizacyjnym w firmach. Wiemy, że przedsiębiorcy mają postanowienia dotyczące np. komunikacji w firmie i budowania relacji. To dobry moment, by wprowadzić zmiany, a my będziemy praktycznym i merytorycznym wsparciem w tym zakresie – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

WIĘCEJ INFORMACJI: WWW.SZKOLENIA.PFP.COM.PL 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej