5 dni, 15 szkoleń – szkoleniowy tydzień Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

13.11.2023

3 szkolenia dziennie? Takie rzeczy są możliwe w listopadzie w harmonogramie szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W listopadzie bijemy rekordy zarówno w kwestii frekwencji, jak i ilości szkoleń, które proponujemy uczestnikom wydarzeń na naszej platformie szkoleniowej.

- Listopad jest miesiącem sprzyjającym edukacji z wielu powodów. To czas, gdy poszerzamy nasze kompetencje przed końcem roku, ale i wiele firm ma więcej czasu na działanie operacyjne. Także w listopadzie organizowany jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w który jesteśmy zaangażowani – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

5 dni, 15 szkoleń, czyli po 3 wydarzenia edukacyjne dziennie. Wszystkie są bezpłatne po wcześniejszej rejestracji, a ich treść merytoryczna jest istotna i uniwersalna dla każdej firmy, niezależnie od branży i sektora gospodarki.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniach proponowanych przez naszą platformę szkoleniową w kolejnym tygodniu listopada.

- To rzeczywiście jeden z rekordowych tygodni pod kątem propozycji dla uczestników szkoleń. Liczymy, że frekwencja dopisze, choć o to jestem spokojny biorąc pod uwagę, jakie tematy udało nam się przygotować i jakich trenerów zaangażować – przyznaje Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Zaczynamy od arkusza kalkulacyjnego Excel i od tego, jakie każdy użytkownik tego systemu powinien znać triki ułatwiające prace. Poza tym dużo szkoleń z zakresu kompetencji i umiejętności miękkich: „Jak wygląda człowiek sukcesu?, „Jak udzielać informacji zwrotnych?”, „Jak dobrać komunikację do sposobu myślenia naszego odbiorcy?”. Wiele ważnych pytań i na wszystkie odpowiemy w tym tygodniu – mówi Marcin Pawłowski.

Poza tym nie zabraknie tematów związanych z Google Ads, dyskiem Google czy sztuczną inteligencją. Na prośbę naszych użytkowników pojawią się także szkolenia dotyczące rekrutacji i rynku pracy - w nadchodzący czwartek poświęcimy tym zagadnieniom cały dzień.

Więcej informacji oraz zapisy: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej