Zaprogramuj się na.. sukces! Zapraszamy na kursy z programowania!

21.11.2022

Czy praca w IT to zawodowa „ziemia obiecana”? Zapraszamy na bezpłatny cykl szkoleń!

Zarobki na poziomie kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, pracodawcy ślący oferty i proponujący nam transfery do ich firm, prosta i szybka ścieżka awansu, możliwość pracy z każdego miejsca na świecie. Myśląc o pracy w IT można się rozmarzyć. Czy rzeczywiście praca informatyka, programisty, grafika czy webmastera to zawodowa „ziemia obiecana”? Czy łatwo jest odnieść sukces w tym sektorze gospodarki? Od czego zależy powodzenie i czy każdy może zostać pracownikiem sektora IT? Jakie umiejętności są potrzebne? O tym wszystkim powiemy podczas eventu IT przygotowywanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. – Zaprogramuj się na sukces to wydarzenie, które ma otworzyć szerzej drzwi do świata zawodów informatycznych dla tych, którzy stoją z boku, przyglądają się i brakuje im odwagi, by spróbować – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

10 merytorycznych szkoleń z najlepszymi ekspertami oraz debata na temat sytuacji na rynku IT w kontekście rynku pracy. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zgodnie z sugestiami uczestników organizowanych na naszej platformie szkoleń intensyfikuje działania związane ze wspieraniem pracowników w zdobywaniu wiedzy z zakresu IT. Szkolenia i wydarzenia zaplanowano na 29 i 30 listopada. 24 listopada o godzinie 12:00 odbędzie się „Gospodarcza debata miesiąca” w temacie rozwoju sektora informatycznego i nowych usług technologicznych. Transmisja odbędzie się na żywo na profilu Facebookowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Dwudniowy event online dla adeptów IT to nasz pomysł, by zaspokoić rosnący głód wiedzy na zagadnienia związane z IT, grafiką, e-commerce, programowaniem i marketingiem internetowym. Nie da się ukryć, że to wciąż najbardziej chłonny sektor gospodarki, który potrzebuje ciągle nowych, kreatywnych i gotowych do pracy kadr. To praca mająca wiele zalet, ale nie mogą one przysłaniać nam również obowiązków i talentów, które wzięty pracownik IT musi posiadać – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Dwa dni i 10 szkoleń. W gronie ekspertów najlepsi programiści, doradcy zawodowi i biznesowi, którzy podpowiedzą, jak zacząć i zdobyć pracę w branży IT.

Postaramy się jednak nie tylko pokazywać „jak to robić”, ale i jak przygotować się do prowadzenia takiego biznesu pod kątem kompetencji czy np. zawierania umów z potencjalnymi klientami – mówi Marcin Pawłowski. – Wśród tematów, które proponujemy jest między innymi: „Jak wejść w świat IT i zacząć programować”, „Jak zacząć naukę programowania w C++”, „Brand IT on LinkedIn” czy „Od testera do projekt managera” – dodaje Marcin Pawłowski.

Cykl szkoleń „Zaprogramuj się na sukces” startuje 28.11 lekcją pokazową programowania w języku Python, a 29 i 30 listopada odbędą się pozostałe wydarzenia. Wszystko jak zawsze będzie miało miejsce na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
Dla pierwszych 200 uczestników, którzy ukończą szkolenie Python – Podstawy (w formie e-learningu) przewidzieliśmy prezent - niespodziankę. Szczegóły oraz regulamin wkrótce!

Więcej informacji: https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenia/zaprogramuj-sie-na-sukces 

PARTNERZY:
Black Cat Company
Fundacja IT
Idea HR Group
Kancelaria Prawna Maja Grzegorczyk
Marta Długosz - Sawicka
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Zaprogramujzycie.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej