Prawo, handel i e-commerce. Listopadowe szkolenia Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przyciągają coraz większą liczbę uczestników

28.10.2022

Pierwsza połowa listopada obfitować będzie w szereg interesujących szkoleń – platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości regularnie wzbogaca się w kolejne tematy oraz fantastycznych trenerów, których wiedza jest doceniana przez uczestników szkoleń. – Czwarty kwartał roku 2022 będzie dla nas absolutnie rekordowy. Widząc wielkie zainteresowanie podejmowanymi przez nas tematami, umacniamy się w przekonaniu, że przedsiębiorcy i ich pracownicy poszukują merytorycznych i uniwersalnych treści przekazywanych przez ekspertów. Otrzymujemy wiele sygnałów, że wiedza ze szkoleń jest wdrażana w firmach z dużym powodzeniem – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Jakie szkolenia odbywać się będą w pierwszej połowie listopada? Zauważamy rosnące zainteresowanie tematami z zakresu prawa, stąd kolejny temat przypadł mecenasowi Markowi Jarosiewiczowi. Już 3 listopada odbędzie się szkolenie: „Jak zawierać umowy w zmieniających się warunkach gospodarczych?”. Tego samego dnia mec. Maja Grzegorczyk poprowadzi szkolenie o aktach osobowych i dokumentacji pracowniczej.

- Prawo jesienią przyciąga na naszą platformę wielu nowych użytkowników, co bardzo nas cieszy. Nasi eksperci dysponują ogromną wiedzą i bardzo chętnie się nią dzielą. Często jest tak, że ilość pytań po szkoleniach jest naprawdę imponująca – mówi Prezes PFP Marcin Pawłowski. – Poza tematami prawniczymi zapraszamy na szkolenia z marketingu, zarządzania, finansów, księgowości oraz oczywiście mindfullness. Pojawią się szkolenia językowe z „corporate English”. Będziemy także jeszcze większy nacisk kłaść na sektor e-commerce oraz marketing w handlu. Jestem ciekawy szkoleń: jak pokonać konkurencję bez obniżania ceny czy jak tworzyć dobry marketing relacji z klientem – dodaje Marcin Pawłowski.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości jest operatorem największej platformy szkoleniowej w Polsce. Oferujemy dostęp do bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie.

Więcej szczegółów: www.szkolenia.pfp.com.pl 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej