Nauka lub odświeżenie wiedzy. Kursy językowe wkraczają na platformę szkoleniową Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

29.06.2022

Nauka języka angielskiego będzie odbywała się na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Szkolenia podzielone będą na dwa moduły – „#office” oraz „#tourism ”. – Celem jest wsparcie pracowników w nauce języka obcego, przy czym zakładamy, że osoby biorące udział w warsztacie będą już znać podstawy, a nasze szkolenie będzie dla nich uzupełnieniem wiedzy i szansą na poszerzenie wiedzy i kompetencji językowych w miejscu pracy. Jest to nasza nowa inicjatywa. Wynika z faktu, że widzimy jak wielkim zainteresowaniem cieszą się szkolenia językowe w Bazie Usług Rozwojowych. Chcemy, by platforma szkoleniowa na bieżąco odpowiadała na potrzeby przedsiębiorców i ich pracowników – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Pilotaż kursów językowych na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości będzie mieć miejsce w lipcu i w sierpniu. Kursy języka angielskiego będą odbywać się w trybie sześć szkoleń po półtorej godziny każde. Szczegółowe informacje o lekcjach oraz zapisy na szkolenia odbywają się przez Platformę Szkoleniową: https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenia/biznes-na-jezykach-wakacyjny-kurs-jezyka-angielskiego 

- Szkolenia dotyczyć będą używania języka angielskiego w zakresie biurowym, w sektorze turystycznym czy w sytuacjach oficjalnych i biznesowych. Jeżeli projekt spodoba się przedsiębiorcom i będzie cieszyć się zainteresowaniem pracowników to będziemy go kontynuować jesienią. Zachęcamy do zagłębiania wiedzy i poszerzania swoich kompetencji językowych, ale i do „odkurzania” swojego języka angielskiego, gdy na przykład wiele lat się nim nie posługiwaliśmy – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Każda osoba, która ukończy 5 z 6 kursów będzie miała możliwość podejścia do dodatkowego testu sprawdzającego umiejętność nabytej wiedzy oraz otrzymania certyfikatu.

W wakacje na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości zostaną przeprowadzone szkolenia, które cieszyły się największą popularnością w ostatnim półroczu. Z każdym dniem sukcesywnie są dodawane kolejne tematy. Zachęcamy do poszerzania oraz utrwalania swojej wiedzy: https://szkolenia.pfp.com.pl/ 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej