Co musisz wiedzieć o Polskim Ładzie? O wszystkim powiedzą nasi eksperci!

11.01.2022

Polski Ład to temat, który w ostatnim czasie budzi ogromne emocje zarówno wśród osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Największa od trzech dekad rewolucja podatkowa nazywana jest przez niektórych poważnym problemem, a inni upatrują w niej szansę na mniejsze obciążenia finansowe i ulgi rozwojowe. Jak jest naprawdę? Kto na Polskim Ładzie zyska, a kto straci? Czego należy pilnować? O tym wszyscy powiedzą eksperci Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości podczas programu „Gospodarcza Debata Miesiąca”, który zobaczycie w naszych mediach społecznościowych już 13 stycznia o godzinie 12:00 na żywo. Podczas dyskusji będzie można zadawać pytania.

O Polskim Ładzie opowiedzą eksperci, którzy na co dzień udzielają porad i szkolą przedsiębiorców Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Podczas dyskusji poruszone zostaną tematy ulg podatkowych, ulgi dla klasy średniej, składki zdrowotnej oraz wszelkich kontrowersji związanych z nową formułą rozliczenia podatkowego. Kto zyska? Kto straci? Jakie dokumenty są niezbędne żeby dobrze rozliczyć się z fiskusem? Jak zmienia się praca księgowych? Jak zmieniają się sprawy kadrowe w firmach? O tym, ale nie tylko powiemy podczas programu na żywo.

Gośćmi będą:
• Beata Kuśmierek, doradca gospodarczy
• Mec. Maja Grzegorczyk, radca prawny

Eksperci obecni podczas programu, prowadzą również szkolenia na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

„Gospodarcza Debata Miesiąca” Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i portalu wSzczecinie.pl – czwartek o godzinie 12:00 na żywo w mediach społecznościowych.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej