Webinar: Pandemia nie ustępuje - jak zmienić strategię działania przedsiębiorstwa?

24.03.2021

Przedsiębiorcy na niespokojnym oceanie. Jakie czekają nas jeszcze zmiany?

Jedno jest pewne - niepewność i niepokój to uczucia, które towarzyszą wszystkim przedsiębiorcom w roku 2021 regularnie. Ilość zmiennych z którymi muszą sobie radzić niemal wszystkie branże jest przytłaczająca i nawet firmy, które dobrze radzą sobie w "korona-kryzysie" przyznają, że dynamika niektórych działań i decyzji poważnie narusza ich poczucie stabilności. W najnowszym Webinarze Live Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości będziemy rozmawiać o tym jak planować kolejne miesiące 2021 roku i na jakie niespodzianki należy być gotowym.

"Spodziewaj się niespodziewanego" - to powiedzenie idealnie pasuje do tego, jakie niespodzianki przedsiębiorcom przynosi pandemia koronawirusa. Większość miała nadzieje, że wiosna 2020 to incydentalne zdarzenie i nigdy już całkowity lockdown nie będzie mieć miejsca. Tymczasem właśnie rozpoczyna się trzynasty miesiąc pandemii w Polsce i stoimy w obliczu niemal całkowitej blokady kraju. Przedsiębiorcy liczyli na szybkie odbicie i ożywienie gospodarki, a borykamy się z licznymi problemami, które coraz bardziej oddalają nas od pozytywnych scenariuszy dla całej gospodarki.

Podczas czwartkowego webinaru rozmawiać będziemy o tym jak pierwszy kwartał roku 2021 odbił się na sytuacji gospodarczej polskich przedsiębiorców? Czy drugi kwartał będzie lepszy i od czego to zależy? Sytuacja markoekonomiczna w Polsce jest wciąż bardzo dobra, dlaczego więc nastroje przedsiębiorców są złe? Jaka pomoc przedsiębiorcom jest potrzebna i które branże potrzebują jej najbardziej? Jak ma się do tego wszystkiego sytuacja europejska?

Naszymi gośćmi będą:

Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie
Anna Szymańska, analityk zespołu foresightu Polskiego Instytutu Ekonomicznego
Edyta Wojtyla, makroekonomistka z Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie

Widzimy się w czwartek 25 marca o godzinie 11:00 - na żywo na profilu Facebookowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz na portalu wszczecinie.pl.

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej