Szukamy przedsiębiorców odpowiedzialnych społecznie! Ostatnie dni na zgłoszenia!

25.05.2021

Dbasz o swoich pracowników? Nie są Ci obojętne losy planety oraz otoczenia firmy, którą prowadzisz? Twoja firma jest zaangażowana społecznie i wspiera rozmaite działania charytatywne? W czasie pandemii koronawirusa Twoje przedsiębiorstwo wspierało ochronę zdrowia lub angażowało się społecznie w inny sposób? – takich firm szukamy! Polska Fundacja Przedsiębiorczości organizuje konkurs, w którym wyróżnione będą firmy wdrażające w życie idee społecznej odpowiedzialności biznesu! Czas na zgłoszenia jest do 30 maja. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.pfp.com.pl/konkurs Laureaci zostaną wyróżnieni na gali Perły Biznesu 2021.

Celem konkursu organizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości jest wyróżnienie przedsiębiorców, którzy w bardzo trudnym dla gospodarki roku 2020 wykazywali się wyjątkową postawą i promocją idei Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń. Czasu zostało już niewiele. Kto może zgłaszać przedsiębiorców? Zarówno oni sami, jak i pracownicy czy partnerzy gospodarczy. Zależy nam na tym, by kapituła konkursowa miała szerokie pole wyboru, a wiemy, że wiele firm z Pomorza Zachodniego w czasie pandemii aktywnie wspierało ochronę zdrowia w walce z COVID-19. Organizując konkurs nie chcemy się ograniczać tylko i wyłącznie do tematów związanych z pandemią.

- Prowadzenie firmy, działalność w biznesie to więcej niż zarabianie pieniędzy. Polska Fundacja Przedsiębiorczości jest aktywnie zaangażowana w promowanie społecznej odpowiedzialności biznesu. Sami wspieramy organizacje pożytku publicznego z całego regionu. Organizując konkurs chcemy docenić firmy wrażliwe społecznie, przedsiębiorców, którzy nie są obojętni na to, co dzieje się w ich środowisku i dookoła niego. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w czasie pandemii to działalność związana z ograniczaniem jej skutków jest najczęstszym przykładem CSR, ale nie chcemy się zamykać tylko i wyłącznie w takim działaniu – mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Jaka działalność więc jest najwyżej oceniana w konkursie PFP? – Liczymy na szeroką reprezentację firm zaangażowanych w działalność społeczną i charytatywną, bardzo doceniamy działanie na rzecz środowiska naturalnego i przyrody, warte uwagi są również aktywności sprzyjające równouprawnieniu czy promowania aktywności społecznej i obywatelskiej. CSR ma dwa wymiary – zewnętrzny i wewnętrzny. Na pewno wiele firm skupia się na pomocy i wspieraniu swoich pracowników i takie firmy również będziemy wyróżniać – dodaje Marcin Pawłowski.

Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.pfp.com.pl/konkurs, a następnie odeślij go do 31 maja 2021 r. na adres csr@pfp.com.pl

 

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej