Skąd wziąć środki na funkcjonowanie firmy w czasie pandemii?

13.01.2021

Przedsiębiorco! Skąd możesz pozyskiwać środki na działalność? WEBINAR PFP już w najbliższy czwartek - 14.01.
Pytanie: skąd brać środki w czasach pandemii koronawirusa zadaje sobie coraz więcej firm. Sprawa nie jest prosta, bo sytuacja gospodarcza pozostaje zła. Przedsiębiorcy mogą się starać o wsparcie z kilku źródeł. Muszą jednak dokładnie przemyśleć jakie wsparcie będzie dla nich najbardziej optymalne. Już w najbliższy czwartek odbędzie się pierwszy w roku 2021 WEBINAR POLSKIEJ FUNDACJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Od godziny 11:00 będziemy podpowiadać, skąd czerpać środki, jak się z nich rozliczyć i jak radzić sobie w trudnym czasie pandemii z prowadzeniem biznesu!

Celem czwartkowego webinaru będzie kompleksowe przedstawienie oferty finansowej dla przedsiębiorców oraz omówienie jej przez ekspertów. Podpowiemy kto może starać się o wsparcie, kiedy będzie ono uruchamiane, jakie są wady i zalety poszczególnych form finansowania i czy jest ono wystarczające żeby zapewnić przedsiębiorcom przetrwanie. Omówimy zarówno instrumenty, które już działają jak: Tarcza Finansowa czy wsparcie płynnościowe oferowane przez instytucje takie jak Bank Gospodarstwa Krajowego, ale i wspomnimy o perspektywach przyszłego Europejskiego Funduszu Odbudowy.
Gośćmi będą:
• Justyna Gąska, ekspert ds. projektów unijnych Banku Gospodarstwa Krajowego
• Mec. Anna Kurdyła, specjalista kancelarii Licht & Przeworska
• Łukasz Żak, doradca gospodarczy, Żak Legal Support Office
Zapraszamy do oglądania od godziny 11:00 na żywo w kanałach społecznościowych Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości [klik]

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej